reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Ja mieszkałam w Zurychu, może mnie ten ich dialekt zraził 😉 Francuska część jeszcze piękniejsza, jak bym musiała znowu wyjechać to wybrałabym właśnie francuską część Szwajcarii. Ale się rozmarzyłam, muszę tam kiedyś wrócić 🙂
Zapraszamy serdecznie w odwiedziny! My wypijemy kawkę i zjemy sery a dzieciaki się razem pobawia ❤. W końcu rówieśnicy więc wspólny język znajdą. Najlepiej latem albo wiosna ! Koło mnie dużo pięknych miejsc nawet na mojej samotni koło domu ! To moje miejsce na debaty myślowe z termosem i kawa.🥰
IMG_20191021_084214_842.jpg
 
reklama
W wieku 11/12 lat wpadła na konar w który bym wbity gwóźdź i mam szramę ja kochankę na 5-7 cm. Nie uszkodziło więzadła ani kości. Ale to był okres gdy nadmiernie poszłam w górę. Miałam robione RTG kolana, USG, rezonans, tomograf i nic nie widać. Wszystko w normie.

Ale czasem ryczę z bólu. Od wczoraj wieczór mnie boli. Teraz też. Czekam w kolejce do gina i ledwo wytrzymuje. Mam nadzieję że chociaż z ciążą wszystko ok
Współczuję 😞
 
Zapraszamy serdecznie w odwiedziny! My wypijemy kawkę i zjemy sery a dzieciaki się razem pobawia ❤. W końcu rówieśnicy więc wspólny język znajdą. Najlepiej latem albo wiosna ! Koło mnie dużo pięknych miejsc nawet na mojej samotni koło domu ! To moje miejsce na debaty myślowe z termosem i kawa.🥰Zobacz załącznik 1135603

O matko jaki widok, zazdroszczę bardzo ♥
 
Hej dziewczyny. Ja dopiero wstałam ze synkiem . Tak dobrze mi się spało bo rano padał deszczyk 😊
Narazie bez większych mdłości.
Kolejny dzień śnią mi się pierdoły 😡😱

Czy któraś ma konkretnie smaka na coś ? Typu kwaśne słodkie ??
Ja w ciąży że synkiem miałam ochotę na kwaśne. Potrafiłam lecieć do sklepu po ogórki kiszone , po kapustę . W święta to reklamówkę pomarańczy kupiłam bo tak mi się chciało kwaśnego 😂🤤
Teraz ni jak ten smak . Raz mam na słodkie raz na kwaśne. Mówią że kwaśne to na chłopca.
 
Dziewczyny! Jestem taka szczęśliwa i zaryczana jak bóbr! Dzidzia ma 4,17 cm, tętno 169, ruchliwa jak mama 😭😭 torbiel się wchłonęła, nie ma śladu! 3 lipca mam usg prenatalne, ale już dziś lekarz pokazywał mi mózg, nosek, rączki i nóżki... to niesamowite. Z OM 10+5, z usg 11+1 🤷🏻‍♀️ Nie mogę wyjść z euforii, wybaczcie 😂😂😂🤪
Cieszę się razem z Tobą!
Z OM mamy ten sam tydzień i prenatalne na ten sam dzień ❤️
 
Hej dziewczyny. Ja dopiero wstałam ze synkiem . Tak dobrze mi się spało bo rano padał deszczyk 😊
Narazie bez większych mdłości.
Kolejny dzień śnią mi się pierdoły 😡😱

Czy któraś ma konkretnie smaka na coś ? Typu kwaśne słodkie ??
Ja w ciąży że synkiem miałam ochotę na kwaśne. Potrafiłam lecieć do sklepu po ogórki kiszone , po kapustę . W święta to reklamówkę pomarańczy kupiłam bo tak mi się chciało kwaśnego 😂🤤
Teraz ni jak ten smak . Raz mam na słodkie raz na kwaśne. Mówią że kwaśne to na chłopca.
Z synkiem bardziej słodkie lubiłam, od wszystkiego co kwaśne soki w żołądku szalały jeszcze bardziej.
A teraz mam tak, że młoda kiszona kapusta na zmianę z truskawkami 🤣 ogólnie wszystko bym jadła i na wszystko mam smaka 😅
 
reklama
Tak ? Bo mi lekarka mówiła pół godziny i szczerze myślałam że tyle musi byc i koniec...
Dziewczyny ,które biorą eutyrox jak to jest z badaniami ?
Idę w przyszłym tyg na krew ,w tym znowu tsh ,lepiej isc zupełnie naczczo czy mam wziąć tą tabletkę bo glupieje 🙄
Ja jak byłam w środę to mnie pytali w laboratorium czy brałam, to ma chyba wpływ bardziej na wynik ft4 🤔🤔
 
Do góry