reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Jeju, jak Was tak czytam to się zastanawiam, czy aby na pewno jestem jeszcze w ciąży, u mnie 10+5 czyli 11 tydzień dolegliwości były od początku nikłe, ale od kilku dni jest zupełnie normalnie, poza tym że nadal nie zjem tego od czego mnie od początku odrzuciło i czasem bolą piersi 🙄🙄 zazdroszczę Wam że czujecie tą ciążę ❤️ ja się tylko zamartwiam, czy dalej wszystko jest dobrze, no ale nic już nie zmienię 🤷‍♀️
* co do teściów to mam wspaniałych, ale trzeba stawiać granice, bo teściu wiecznie najmądrzejszy, a teściowa najchętniej by wszystko za mnie robiła, aż niezręcznie 😂
* owłosienie i cera - cera się psuje stopniowo,nie rastycznie, a owłosienie jakie było takie jest, delikatne miałam od zawsze więc nie za wiele się zmieniło :)
*bóle brzucha bardzo subtelne, kilkusekundowe kłucia i słabo wyczuwalne bóle menstruacyjne 🤷‍♀️
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujące i czekam na wspaniałe wieści!!! Już tylko takie mogą być 🥰🥰🥰
 
Ja też robię wszystko na raty.. Staram się codziennie coś zrobić chodzby pozamiatać to mi lżej że nie zamulam ciągle.. Dzisiaj lepszy dzień to jade kupić jakieś spodenki i kiecki bo nie mam w czym chodzić 🤦‍♀️
 
Ja też robię wszystko na raty.. Staram się codziennie coś zrobić chodzby pozamiatać to mi lżej że nie zamulam ciągle.. Dzisiaj lepszy dzień to jade kupić jakieś spodenki i kiecki bo nie mam w czym chodzić 🤦‍♀️
Pokaż nam zdobycze jak coś fajnego znajdziesz... mnie kusi żeby do lumpka jechać... Ale to dwa autobusy, 20 min wśród śmierdzących ludzi.. wiem że to nie ładnie tak mówić ale wczoraj myślałam że padnę przy drugim przystanku🤦‍♀️🤢 ... A u mnie jeszcze pogoda jesienna po 12-15 stopni to ja nie wiem co to będzie w upały... pieszo chyba godzinę zaryzykuję..
 
Ja jak wyszłam z łóżka to już dobre samopoczucie minęło, bo już się zmęczyłam😁🤦 ale i tak jest lepiej niż wczoraj 😁 mnie też wszystko bardzo męczy... Nawet ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy to napewno objaw ciąży czy może to ja zrobiłam się taka leniwa 😁
Też mi przeszło to przez myśl! Hehe
 
U mnie to samo, już nie mogę patrzeć na ten syf w domu, ale nie mam siły na cokolwiek. Bałagan bardzo źle wpływa na moje samopoczucie więc przeważnie siedzę w salonie gdzie jeszcze jest jako tako. :errr:
mam to samo dokładnie bardzo marudzę i wszędzie widzę syf wszystko bym wypieprzyła
 
Dziewczyny ja już jestem po wizycie, położna założyła mi w końcu te kartę ciazy, ginekolog zrobił USG powiedział że ciąża żywa, wszystko jest okej i mam przyjść za trzy tygodnie, termin porodu dalej taki sam z USG 25 styczeń czyli nic się nie zmieniło 😉 mam nadzieję że reszta wizyt skończy się tak jak u mnie głównie na moim strachu 😁❤️
 
reklama
Do góry