reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Cześć dziewczyny :)
Ja dziś11t2d i największy problem jest w tym , że muszę wziąć tabletki na tarczyce 30 min przed posiłkiem, juz mnie ssa...
Bardzo ciężko znoszę głód, od zawsze😂
Ostatnio super z rana wchodzi mi kaszka mleczno ryżowa o smaku malinowym od 4msc😂😂😂
Dziś świętuje swoje urodzinki i czeka mnie cały dzień robienia a to jedzonka a to sprzątanie...
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty😘
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja dziś11t2d i największy problem jest w tym , że muszę wziąć tabletki na tarczyce 30 min przed posiłkiem, juz mnie ssa...
Bardzo ciężko znoszę głód, od zawsze😂
Ostatnio super z rana wchodzi mi kaszka mleczno ryżowa o smaku malinowym od 4msc😂😂😂
Dziś świętuje swoje urodzinki i czeka mnie cały dzień robienia a to jedzonka a to sprzątanie...
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty😘
Wszystkiego najlepszego 🥰
 
Pokaż nam zdobycze jak coś fajnego znajdziesz... mnie kusi żeby do lumpka jechać... Ale to dwa autobusy, 20 min wśród śmierdzących ludzi.. wiem że to nie ładnie tak mówić ale wczoraj myślałam że padnę przy drugim przystanku🤦‍♀️🤢 ... A u mnie jeszcze pogoda jesienna po 12-15 stopni to ja nie wiem co to będzie w upały... pieszo chyba godzinę zaryzykuję..

E tam nieładnie, ludzie śmierdzą i tyle :wink: i to nie przez to, że nasz zmysł węchu się wyostrzył tylko dlatego, że nadal w tych czasach spora grupa ludzi się nie myje codziennie 🤮

mam to samo dokładnie bardzo marudzę i wszędzie widzę syf wszystko bym wypieprzyła

O tak, ja tylko czekam aż mi się poprawi i wywalam połowę rzeczy, bo tak się zagraciliśmy, że mi rzeczy same wypadają z każdej szafki.

Cześć dziewczyny :)
Ja dziś11t2d i największy problem jest w tym , że muszę wziąć tabletki na tarczyce 30 min przed posiłkiem, juz mnie ssa...
Bardzo ciężko znoszę głód, od zawsze😂
Ostatnio super z rana wchodzi mi kaszka mleczno ryżowa o smaku malinowym od 4msc😂😂😂
Dziś świętuje swoje urodzinki i czeka mnie cały dzień robienia a to jedzonka a to sprzątanie...
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty😘

100 lat!🎉
 
Moje już czwarte zdjęcie do kolekcji 😍😁
15925524767552345645668101564211.jpg
 
Oj tak! Sery są przepyszne! Mi nie dawno minęły 3 lata tutaj i zapowiada się już na stałe 😂👌 A ja z tych które " nigdy nie potrafiłabym wyjechać za granicę". Ale co jak co, Polskie jedzonko to klasa !
Noo ja bym sobie zjadła tego śmierdzącego Appenzeller 🙂
Ja to byłam z tych podróżujących, mieszkałam trochę w Stanach, trochę w Szwajcarii i myślałam, że właśnie w Szwajcarii zostanę :) a ostatecznie wracam w rodzinne strony na Kaszuby ale czasami tęsknię za wędrówkami po alpach. W jakiej części Szwajcarii mieszkasz?
 
Cześć dziewczyny :)
Ja dziś11t2d i największy problem jest w tym , że muszę wziąć tabletki na tarczyce 30 min przed posiłkiem, juz mnie ssa...
Bardzo ciężko znoszę głód, od zawsze😂
Ostatnio super z rana wchodzi mi kaszka mleczno ryżowa o smaku malinowym od 4msc😂😂😂
Dziś świętuje swoje urodzinki i czeka mnie cały dzień robienia a to jedzonka a to sprzątanie...
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty😘
A moze sprobuj jak np obudzisz sie 2-3 w nocy zazyc euthyrox,przy lozku sobie trzymac z woda.Ja sie tak staram,bo mysle,ze im dluzsza przerwa do posilku,tym on sie lepiej wchlonie.
 
Nie weszłam na forum pół dnia i nie idzie nadrobić wpisów :). Cieszę się, ze u wszystkich wizyty i usg wporządku.Powiedzcie mi proszę... wszystkie piszecie o takich objawach jak nudności, wymioty, ból brzucha, a czy któraś z Was miała bóle głowy? Ja żadnych objawów oprócz notorycznych bólów głowy co drugi dzień...nigdy wcześniej nie miałam takich problemów.

Ja po wizycie.

Wszystko jest dobrze :)
Mamy praktycznie ten sam dzień :) ja 11 t 3 d! Jaki już duży bobas!

Jeszcze mąż wczoraj skręcił kostkę na orliku 🙄Także ja nie wiem jak to będzie, niby chodzi, ale kuleje... Dobrze że ma siedząca pracę. Tylko wiecie jak to jest, jak facetowi coś dolega, gorzej niż dziecko. Oczywiście do lekarza narazie się nie wybiera, a stanąć na niej za bardzo nie może 🤦

Do tej pory jak wracał z pracy to brał młodego do ogrodu na jakąś godzinę to miałam chwilę na leniuchowanie 😁 dzisiaj pewnie go nie weźmie... Jeszcze pewnie muszę na zakupy jechać jak wróci, bo już mi dzwonił że on z ta noga nie da rady 🤦
Hahah :) myślałam, ze tylko ja mam problemy z grającym w piłkę facetem. Chodzi przynajmniej raz w tygodniu na orlik, ale zawsze wraca ledwo żywy „umieraam”. Jeszcze mój ulubiony tekst „może przy porodzie poczujesz chociaż w połowie taki ból jak ja po treningu” 😂

Cześć dziewczyny :)
Ja dziś11t2d i największy problem jest w tym , że muszę wziąć tabletki na tarczyce 30 min przed posiłkiem, juz mnie ssa...
Bardzo ciężko znoszę głód, od zawsze😂
Ostatnio super z rana wchodzi mi kaszka mleczno ryżowa o smaku malinowym od 4msc😂😂😂
Dziś świętuje swoje urodzinki i czeka mnie cały dzień robienia a to jedzonka a to sprzątanie...
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty😘
Wszystkiego dobrego!!!
 
reklama
A moze sprobuj jak np obudzisz sie 2-3 w nocy zazyc euthyrox,przy lozku sobie trzymac z woda.Ja sie tak staram,bo mysle,ze im dluzsza przerwa do posilku,tym on sie lepiej wchlonie.
Tak ? Bo mi lekarka mówiła pół godziny i szczerze myślałam że tyle musi byc i koniec...
Dziewczyny ,które biorą eutyrox jak to jest z badaniami ?
Idę w przyszłym tyg na krew ,w tym znowu tsh ,lepiej isc zupełnie naczczo czy mam wziąć tą tabletkę bo glupieje 🙄
 
Do góry