reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Kochane Kobiety, jednak poroniłam. Przykro mi bardzo. Dzięki za wsparcie w tym trudnym momencie.

Trzymam kciuki za wasze zdrowe ciąże i wspaniałe bobaski. [emoji3590]
Jej, cholernie mi przykro [emoji25] też wiem co czujesz i jak to okropnie gryzie od środka.. Życze Ci żebyś szybko i szczęśliwie wróciła do którejś grupy na przyszłe miesiace [emoji17][emoji25]
 
Cześć dziewczyny,
Powiedzcie mi czy zakładacie sobie rzęsy 3 d itd?
Ja zawsze miałam. Teraz mam obawy co do kleju... Byłam wczoraj na pazurkach i Pani mi polecała jakieś nowe na paskach klejone kępki a nie 1 do 1 krócej i mniej klejenia... Zapisałam się ale mam obawy czy to nie zaszkodzi :)
Mam Dość malowania się rano przed pracą - wolę pospać dłużej [emoji16]
Ja się właśnie wczoraj zapisałam. Będę zakładać pierwszy raz od 5 lat, ale już mam dość wyglądania jak kopciuszek, moje rzęsy są bardzo jasne, więc ich nie widać, a malować mi się zwyczajnie nie chce [emoji2372] zamierzam się jeszcze zapisać na mani i pedi
 
Ja wczoraj zaczęłam schizowac już . Wymiotuje tylko rano fakt ze kończę powoli 1 trymestr . Lekarz dopiero w poniedziałek i to prenatalne . Czuje się już bardzo dobrze wiadomo zmęczenie itd ale to równie dobrze po bieganiu za małym . Brzuszek mi ładnie się zaokrągla ale napisałam na forum czy ktoś z osiedla ma detektor i dziewczyna napisała ze mi odsprzeda nowy za 40 zł . Wspólnie z mężem stwierdziliśmy ze kupimy . Dziś odbiorę i dam wam znać wg usg 11+4 jakoś moze złapie serce :) nie nastawiam się :) powoli wraca mi apetyt dużo gotuje i mam smaki różne . Wiem ze wymyślam . Eh .
 
Dziewczyny dla tych co mają mdłości.
Pani w aptece dała mi próbkę gum do żucia Pregna Vomi. Moja siostra w ciąży używała i dawały radę. 😊
 
Wczoraj jedna z Was pisała że strasznie się boi nawet podcięta w toalecie wiecie co ja też cały czas chodzę mam wrażenie że mi mokro zaglądam macam i ze strachem się podcieram. Pierwszą ciążę poroniłam mimo że z drugiej mam synka strach nic nie mija. Zaczynam 8 tydz pierwszą ciążę poroniłam w 8tyg jak go przetrwać najczęściej są poronienia w 6 w 8 i 12 tyg. Strach jest okropny. Pojęcie kawę dziewczyny? I pytanie za które pewnie mi się dostanie czy któraś z Was paliła i nadal podpala?
Pije kawę, czasem dwie
 
reklama
Do góry