reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
W piątek mam wizytę a w sobotę organizujemy grila żeby wszystkim powiedzieć. Będę miał a wtedy 6t+6 Czy ktoś w tym momencie jeszcze nie miał serduszka bijacego bo zależy mi żeby powiedzieć jak już bedzie biło
 
W piątek mam wizytę a w sobotę organizujemy grila żeby wszystkim powiedzieć. Będę miał a wtedy 6t+6 Czy ktoś w tym momencie jeszcze nie miał serduszka bijacego bo zależy mi żeby powiedzieć jak już bedzie biło
o też jestem ciekawa, bo ja właśnie jutro mam wizytę i będzie 6+6
 
o też jestem ciekawa, bo ja właśnie jutro mam wizytę i będzie 6+6
U mnie wychodzi jutro 6+4 chyba...Według ostatniego USG które miałam 21.05 było 4+4 i był pęcherzyk ale nie było serduszka. Strasznie się stresuję ale próbuje się czymś zająć. W pracy jestem do 13 a później to chyba cały dom wysprzątam. Nie mogę spać po południu choć mnie łamie ale się nie daję, bo później nie mogę zasnąć w nocy. Jutro wszystko się wyjaśni ! Czekam na moje ❤
 
Przyszedł czas na koktajl z truskawek 😋 pyszota, polecam wam ❤️ za mną chodził już od tygodnia
 

Załączniki

  • IMG_20200603_105843.jpg
    IMG_20200603_105843.jpg
    962,7 KB · Wyświetleń: 28
U mnie wychodzi jutro 6+4 chyba...Według ostatniego USG które miałam 21.05 było 4+4 i był pęcherzyk ale nie było serduszka. Strasznie się stresuję ale próbuje się czymś zająć. W pracy jestem do 13 a później to chyba cały dom wysprzątam. Nie mogę spać po południu choć mnie łamie ale się nie daję, bo później nie mogę zasnąć w nocy. Jutro wszystko się wyjaśni ! Czekam na moje ❤
trzymam kciuki ❤️ ja jutro jestem w pracy do 16, ale u mnie za dużo się nie dzieje, więc nie wiem co zrobię, żeby zająć głowę. jeszcze dopadło mnie zapalenie pęcherza 😔 ale wstrzymam się do jutra, może lekarz mi coś poradzi, przepisze.


dziś za to lecę pomóc odrobinę w remoncie, bo chcemy się przeprowadzić za 2 tygodnie, a wszystko w proszku, eh..
 
reklama
Do góry