reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Tą ciąże trochę gorzej znoszę. Mdli mnie od 19 do póki nie pójdę spać od 3 tygodni było dosłownie kilka dni spokoju. Do 14 w miarę funkcjonuję a potem to bym spała.
Dopadła mnie jeszcze infekcja i od wtorku jestem na globulkach. Przed ciążą miałam częste infekcje i pewnie będzie się ciągnęło do końca ciąży.
W środę jadę na badania a w sobotę mam wizytę
 
Cześć dziewczyny 😊
Nieśmiało się z Wami witam 😁
U mnie w środę była wizyta i 6+1. Był już dzidziuś 0,39 cm i serduszko ❤ Kolejna wizyta na 10.06. Już się nie mogę doczekać 🤣
To moja pierwsza ciąża, więc wszystko przeżywam 😅
 
Co do objawów to jeszcze ból piersi i odrzucił mnie od słodyczy teraz to tylko słone. Na jedzenia nie mam ochoty i zapachy przeszkadzają
 

Załączniki

  • IMG_20200531_122107.jpg
    IMG_20200531_122107.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 72
Cześć dziewczyny 😊
Nieśmiało się z Wami witam 😁
U mnie w środę była wizyta i 6+1. Był już dzidziuś 0,39 cm i serduszko ❤ Kolejna wizyta na 10.06. Już się nie mogę doczekać 🤣
To moja pierwsza ciąża, więc wszystko przeżywam 😅
Gratulacje Kochana ❤️
Trzymam kciuki za to żeby wszystko było dobrze :)
 
Cześć dziewczyny 😊
Nieśmiało się z Wami witam 😁
U mnie w środę była wizyta i 6+1. Był już dzidziuś 0,39 cm i serduszko ❤ Kolejna wizyta na 10.06. Już się nie mogę doczekać 🤣
To moja pierwsza ciąża, więc wszystko przeżywam 😅
Też mam wizytę 10.06 i też pierwsza ciąża ❤️ witamy i gratulujemy ☺️
 
Niby ten pierwszy trymestr się ciągnie w nieskończoność, od wizyty do wizyty i miliard nerwów i uczuć naraz... , a potem się ogladasz, a już zaraz poród 😂😀
Mi znowu te tygodnie strasznie leca. Dopiero co robilam test, a juz leci 10 tydzień. W pierwszej ciąży za to ni sie bardzo dluzylo :D
 
reklama
A miałaś może przed podwyższoną temperaturę? Bo ja mam około 37 dzisiaj... Ale może to z nerwów ;) już jakby WIECIE... abstachujac od tego nieszczęsnego wirusa... 😬🤪 Występuje takie podwyższenie temp na początku ciąży??
Prawidłową temperatura w ciąży to ok 37-37,5, ja codziennie mam 37, temperatura taka ze względu na poziom progesteronu
 
Do góry