reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

U mnie dzis 7+4 wizyta w piątek :) ewidentnie brzuch się uwydatnia oraz piersi mam ogromne :) cieszę się bo po pierwszej ciąży wyglądały średnio 🤣 chociaż przez jakiś czas nacieszę Oko :) mam Ok kg na plusie 😆
 
reklama
Ależ mnie naszła ochota na kopytka ! Ugotowałam już ziemniaki i zaraz będę robić :)
Powiedziałam mojemu bratu i jego rodzinie że jestem w ciąży i czekamy na serduszko. Syn od mojego brata włączy latarkę, przystawił mi do brzucha i chciał zobaczyć bobasa :)

Bratowa też w ciąży ale ona ma na listopad, tak więc wesoło u nas w zimie będzie :)
 
A ktory bedziesz tc?
Wiesz co? Ja już sama nie wiem. Jedna aplikacja mówi, że jestem dziś 6+0, druga, że 6+1, a trzecia, że 5+3 o_O już nic nie wiem.
Screenshot_20200525-150031_My%20Calendar.jpeg
Screenshot_20200525-150038_Preglife.jpeg
Screenshot_20200525-150059_Pregnancy%2B.jpeg
 
Bardzo mi przykro, że Cię to spotkało... ale wiem, że najgorsze to słuchać jakiś utartych tekstów, które nic nie zmieniają... dlatego powiem Ci coś zupełnie innego... życie jest nieokiełznane jak wodą, nieuchwytne jak powietrze i często niesprawiedliwe jak ogień. Jednak gdzieś tam Bóg w swej sprawiedliwości dał Ci odczuć jak pięknie jest być matką - masz swoje iskierki na ziemi i to jest coś czego nikt Ci nie zabierze, poradzisz sobie zatem ze wszystkim zawsze bo jesteś kobietą a my wiele potrafimy znieść. Mocno Cię ściskam i kibicuję Ci 💪💪💪
Dziekuje :)

Zakopalam go w ogrodzie pod różą.. nie moglam zostawic go w smieciach.. jest mi z tym duzo lzej
 
Ależ mnie naszła ochota na kopytka ! Ugotowałam już ziemniaki i zaraz będę robić :)
Powiedziałam mojemu bratu i jego rodzinie że jestem w ciąży i czekamy na serduszko. Syn od mojego brata włączy latarkę, przystawił mi do brzucha i chciał zobaczyć bobasa :)

Bratowa też w ciąży ale ona ma na listopad, tak więc wesoło u nas w zimie będzie :)

A teraz Ty mi narobiłaś ochoty na kopytka! 😊
 
Dziewczyny resztę zgłoszeń dopisze wieczorem, bo musiałam się położyć tak mnie muli.
Ogólnie kiepsko się dziś czuje.
 
reklama
Do góry