reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Zobaczysz jak bedziesz miec swoje dziecię ;) wtedy bedziesz rejestrowac kazdy krok ;) pierwsza kupka itd 😂 obce dzieci tez traktuje normalnie, bez szalenstw.. szczerze to mnie nawet co niektore wkurzaja 🙄 ale swoje to swoje ;)
A rodzice.. no coz czasami tez rzygam tęczą 😂
Ja rozumiem swoje I dla siebie, ale chodzi mi o pokazywanie tego innym ludziom. Ja fotki jakieś mogę obejrzeć, ale nie relacje z każdego dnia.
Wiadomo ze swoje dziecko człowieka ekscytuje, ale trzeba tez zrozumieć ze innych to może nie interesować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja rozumiem swoje I dla siebie, ale chodzi mi o pokazywanie tego innym ludziom. Ja fotki jakieś mogę obejrzeć, ale nie relacje z każdego dnia. W pracy miałam taka babcie i o ile na początku to rozumiałam to codzienne oglądanie kilku zdjęć i długich filmików po miesiącu zaczęło być męczące.
wiadomo ze swoje dziecko człowieka ekscytuje, ale trzeba tez zrozumieć ze innych to może nie interesować.
Nie no bez przesady 😂 ja nie pokazuje zdjec mojej mlodej ,chyba ze cos serio wywinela i chce sie tym podzielic bo albo mi jej szkoda albo jestem dumna albo mam polew z niej 😋 raczej jestem z tych innych mam 😏 i nie gadam tylko co moja mala zrobila bo wiem np ze innych(bezdzietnych) to malo interesuje ,chyba ze ktos sie pyta ;)
 
Umowilam sobie prywatna wizyte u gina, ktory prowadzil mi poprzednia ciążę, na 27 maja. Jeśli w najbliższy wtorek na wizycie nadal będzie wszystko w porządku, to pojde na ta prywatna, a jeśli nie, to odwolam. Ale jestem dobrej myśli :)
 
A ja powoli zaczynam dzien 😬 rany, nie pamiętam kiedy ostatni raz tak w wcześnie wstawalam 🙈
 
U mnie rodzice się cieszą bardzo, ze zostaną dziadkami ponownie. My chcielismy bardzo, ale strach zawsze jest bo mam męza pracujacego za granicą, 2 dzieci, 2 psy i 2 koty😀 mam nadzieje, ze jakos ogarne to wszystko.

Podbrzusze tez mnie boli, szczegolnie jak dlugo posiedzę i jak spodnie uciskają. Myslę nad pierwszymi spodniami ciazowymi zeby bylo wygodniej.
Będzie dobrze, my kobiety w magiczny sposób potrafimy wszystko ogarniać. Najważniejsze, żeby wszystko przebiegło zdrowo. 😘😘😘😘
 
reklama
Jestem tu nowa, obecnie jestem w 6tc i 4 d, wiec termin przypadałby jakoś początkiem stycznia. Jak się czujecie ? U mnie generalnie nie jest zle, co drugi dzień mam rano mdlosci ale bez wymiotów, zmęczenie, wzdęcia, czasem bóle głowy. Pierwsza wizyta na usg u mnie przypada 24 czerwiec.... tak! Mieszkam w uk i tutaj ciąża liczy się dopiero od 12tyg. Dodam ze pierwsza ciąże poroniłam pol roku temu w 6tc. Strach teraz pełni role główna ale staram się o tym nie myśleć.
Gratulacje😘😘i trzymam kciuki🍀
 
Do góry