reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

dziewczyny czekamy na te zdjęcia z USG :) powodzenia

Ja zawsze na mdłości pije przez rurkę wodę z lodem małe łyki.. Nie wiem to jakoś zawsze wchodzi i daje ulgę. Gratuluję wszystkim wizytującym.. Oby jak najszybciej minęły wszystkie prenatalne i oczywiście pozytywne :) mi się wydaje że mam brzuch mniejszy niz na początku ciąży.. Czasem mi wypycha na wieczór ale to i tak głównie tłuszcz 😂 czuje sie dobrze, mdłości już nie mam i boje sie że będę teraz za dużo jeść.. Piersi czuje w nocy jak się przekręcać z boku na bok.. Takie ciężarki.. Śmieszne uczucie. Pozatym bóle głowy.. Ehh to czasem sprawia ze mi niedobrze.. Ale to przez ciśnienie bo w ciąży to mam ciągle 100/65.. Trzymam kciuki za nas wszystkie 🤗
 
reklama
Ja się wczoraj pobeczalam bo nie miałam w domu lodów takich z grycana o smaku bakaliowym a miałam na nie ogromnie smaka 🤦‍♀️ i ryczalam jak bóbr, aż mąż wziął auto i pojechał mi po te lody 😁 jak wrócił z owym zakupem to na w twarzy uśmiech miałam jak dziecko 😂
Ja tez chce takie lody.
 
Ja zawsze na mdłości pije przez rurkę wodę z lodem małe łyki.. Nie wiem to jakoś zawsze wchodzi i daje ulgę. Gratuluję wszystkim wizytującym.. Oby jak najszybciej minęły wszystkie prenatalne i oczywiście pozytywne :) mi się wydaje że mam brzuch mniejszy niz na początku ciąży.. Czasem mi wypycha na wieczór ale to i tak głównie tłuszcz 😂 czuje sie dobrze, mdłości już nie mam i boje sie że będę teraz za dużo jeść.. Piersi czuje w nocy jak się przekręcać z boku na bok.. Takie ciężarki.. Śmieszne uczucie. Pozatym bóle głowy.. Ehh to czasem sprawia ze mi niedobrze.. Ale to przez ciśnienie bo w ciąży to mam ciągle 100/65.. Trzymam kciuki za nas wszystkie 🤗
Kochana u mnie ciśnienie 90/58 i to tak się waha +/- 5..... masakra
 
Hej, leżałam z dziewczyną na takiej diecie w szpitalu i ta dieta bardzo nie odbiegada od normalnego jedzenia, tzn zamiast rzeczy w panierce jadła gotowane, albo pieczone. Zamiast buraczków dostawała ogóra kiszonego. No i 2 h po każdym posiłku mierzyła poziom cukru. Musisz sobie poczytać bo nie pamiętam dokladnie, a nie chce kłamać, ale nie było tak źle jak to brzmi. 😊

Dziękuję kochana za uspokojenie mnie trochę😊
 
Olimpia123 to ja 😁😁 zglaszam sie do odpowiedzi 😁 ja pracuje w monopolowym a taka ladniejsza nazwa to Galeria Alkoholi takze menele do nas nie przychodza 😋 tak godziny jak nam przedluzyla tak sa. Ale na nastepny dzien kiedy ochlonela po informacji o ciazy i przemyslala sobie, ze jak pojde na L4 to zostanie sama bo na nastepny.dzien kolezanka sie zwolnila 😋😋 to taka milutka kochaniutka, ze do du... by mi weszla.
Dzisiaj nawet pisalam ze do konca lipca bede pracowac i ide na L4 bo krzyz i brzuch po tylu godzinach stania mnie boli wiec dam jej miesiac na znalezienie sobie nowej pracownicy 😁😁 tym bardziej ze moj gin co kazda wizyte pyta mnie czy chce juz l4
 
Witam Was dziewczyny ;) również podczytuje Was os dłuższego czasu. Jestem po 2 poronieniach, teraz trzecia ciąża, ale tak daleko jeszcze nie doszłam ;) aktualnie 9+3…dzidzius na prawie 2,5 cm, serduszko pięknie bije. Czytam, że wiele z Was plami. Ja również, już cały miesiąc, plamilam i czasami lekko krawawilam. Kilka dni temu dostałam krwotok. Okazało się, że jest krwiak. Chyba mnie ta wiadomość trochę uspokoiła, bo przynajmniej wiem, co było przyczyną ciągłych plamień. Aktualnie leżę, przez najbliższe 2 tygodnie, krwiak się wchlania. Kiedyś w końcu musi być dobrze :) pozdrawiam!
Ja też leżę bo mam dużego krwiaka. Powodzenia. I wytrwałości.
 
Tak tak lody od Grycan obowiązkowo ja dziś caffe late i sorbet malinowy
 

Załączniki

  • IMG_20200623_151123.jpg
    IMG_20200623_151123.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry