reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
już jestem po wizycie, bardzo dziękuję za wsparcie ❤️ jesteście kochane ❤️

wyszłam z wizyty, niestety nie dała mi zdjęcia 😔 ciśnienie wysokie, puls wysoki, pewnie ze stresu haha. L4 wypisała do 14 lipca.

widziałam na USG małego kluska, jest już dużo większy niż tydzień temu, skakał robił fikołki i w ogóle 🙈 puls malucha 176/min.
 
już jestem po wizycie, bardzo dziękuję za wsparcie ❤ jesteście kochane ❤

wyszłam z wizyty, niestety nie dała mi zdjęcia 😔 ciśnienie wysokie, puls wysoki, pewnie ze stresu haha. L4 wypisała do 14 lipca.

widziałam na USG małego kluska, jest już dużo większy niż tydzień temu, skakał robił fikołki i w ogóle 🙈 puls malucha 176/min.
O jak super, cieszę się bardzo ❤️ teraz możesz być spokojna ❤️ a następna wizytę ci zostawiła tak jak masz czy przesunela??
 
Dziewczyny a jak tam u Was z emocjami? Jeszcze na wodzy, czy juz popłynęłyście? 😅 Ja do tej pory jakoś nie widziałam po sobie, żebym była bardziej rozemocjonowana niż zwykle, ale wczoraj mój mąż zasnął na kanapie, a ja patrzyłam na niego i dobre 10 minut zalewałam się łzami i wręcz zanosiłam, bo zrobiło mi się go tak bardzo szkoda, ze pewnie bardzo zmęczył się w pracy - ktos mógłby te cyrki nagrywać... 🤣🤣🤣


Mnie nic nie bierze. Mąż mówi, że jestem tak samo podła jak przedtem więc nie zauważa zmiany :wink:

O

Ja mam tak, że strasznie się złoszczę. Dzisiaj się obraziłam na męża, bo syn nakruszyl mi na łóżko a on nie zareagował 🤣

Okruchy wnerwiają zawsze, nie ważne czy w ciąży czy nie

A gdzie jest ta ankieta ?


Olimpia123 to ja 😁😁 zglaszam sie do odpowiedzi 😁 ja pracuje w monopolowym a taka ladniejsza nazwa to Galeria Alkoholi takze menele do nas nie przychodza 😋 tak godziny jak nam przedluzyla tak sa. Ale na nastepny dzien kiedy ochlonela po informacji o ciazy i przemyslala sobie, ze jak pojde na L4 to zostanie sama bo na nastepny.dzien kolezanka sie zwolnila 😋😋 to taka milutka kochaniutka, ze do du... by mi weszla.
Dzisiaj nawet pisalam ze do konca lipca bede pracowac i ide na L4 bo krzyz i brzuch po tylu godzinach stania mnie boli wiec dam jej miesiac na znalezienie sobie nowej pracownicy 😁😁 tym bardziej ze moj gin co kazda wizyte pyta mnie czy chce juz l4

Galeria Alkoholi :-) :) podziwiam wyobraźnię twórcy tej nazwy. U mnie jest za to "źródełko"❤
 
już jestem po wizycie, bardzo dziękuję za wsparcie ❤️ jesteście kochane ❤️

wyszłam z wizyty, niestety nie dała mi zdjęcia 😔 ciśnienie wysokie, puls wysoki, pewnie ze stresu haha. L4 wypisała do 14 lipca.

widziałam na USG małego kluska, jest już dużo większy niż tydzień temu, skakał robił fikołki i w ogóle 🙈 puls malucha 176/min.

Jezu, jak dobrze że wszystko w porządku :) będziesz mieć teraz miły wieczór i przynajmniej zaśniesz spokojna. L4 do 14.07 bo pewnie masz wtedy wizytę? Robiła jakieś problemu ze zwolnieniem?

No to dziewczyny w pracy padną 🤣 i bardzo dobrze, teraz trzeba myśleć o sobie, a nie o innych.
 
Mnie nic nie bierze. Mąż mówi, że jestem tak samo podła jak przedtem więc nie zauważa zmiany :wink:



Okruchy wnerwiają zawsze, nie ważne czy w ciąży czy nie






Galeria Alkoholi :-) :) podziwiam wyobraźnię twórcy tej nazwy. U mnie jest za to "źródełko"❤
Źròdełko,ktore nigdy nie schnie :)
 
reklama
Do góry