reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Bardzo mi przykro, że miałaś takie doświadczenie. Twój strach jest zrozumiały. Wierzę, że to był straszny przypadek i teraz będziecie cieszyć się zdrowym dzidziusiem już po Nowym Roku:)
Bardzo mi przykro, że miałaś takie doświadczenie. Twój strach jest zrozumiały. Wierzę, że to był straszny przypadek i teraz będziecie cieszyć się zdrowym dzidziusiem już po Nowym Roku:)
Też mamy taką nadzieję miałam robione tylko jedno usg na którym serduszko już biło i pielęgniarką mówiła że jak narazie wszystko jest dobrze i mam nadzieję że tak będzie do końca.
 
reklama
Hej ciężarówki. Dziś miałam tak ciężko dzień ze nie było kiedy napisać. Słuchajcie była ta moja przyjaciółka w szpitalu. Lekarz nie zrobił jej krwi moczu nic , zrobił usg na którym nic nie widać i mówi do niej ze taka beta to normalne bo to wczesna ciaza. Mowie jak normalne jak tu nie przyrasta beta w ciągu 48h A ona że czasami tak jest I nie trzeba się martwić. Ręce mi opadły. I nie wiem czy ten lekarz mówił poważnie czy nie
A nie jest tak, że to właśnie prawidłowo przyrastająca beta jest wyznacznikiem dobrze rozwijającej się ciąży na początku ? Szczególnie wtedy kiedy nie możemy jej jeszcze zobaczyć?
 
Mąż chciałby teraz córkę, mamy już syna, więc gdzieś tam jest i u mnie, choć bardziej u niego chęć posiadania córki. Jednak z jego ojca strony u mężczyzn podobno się sami synowie rodzili, więc myślę jednak, że może być drugi syn, co też nas ucieszy. Co do imion dla chłopca, tym razem brak pomysłu. Mam parę typów dla dziewczynki, ale dla chłopca póki co żadnego. Jak poznamy płeć to będziemy myśleć :)
 
Jak im nie będzie smakowało to ja chętnie wpadnę i zjem [emoji851]
Moja mama szykuje schab w boczku.. Łapiesz się [emoji16]?
a może po prostu postaw na jakieś fajne przystawki (typu zawijana tortilla czy coś z ciasta francuskiego) i jakaś sałatkę?
Mało ambitnie do tego podeszłam [emoji16]będzie panna cotta z truskawkowym musem i sałatka z brokułami i tortellini [emoji6] oprócz tego rozmrozilam kawałek ciasta i Coz.. Muszą się tym zadowolić [emoji39]

A oprócz tego wymyśliłam, że będę jutro ta która będzie robić drinki, żeby nie musieli się zastanawiać dlaczego nie pije.. [emoji6] Nie dopatrzą się braku alkoholu [emoji16]


Życzę wam wszystkim dziś zdecydowanie lepszej nocy niz poprzednia [emoji16]
 
Ostatnia edycja:
Co do imion to dla chłopca mamy na 100% Benjamin zdrobniale Ben. Dla dziewczynki jeszcze nie bardzo ale.mi się podoba Rozalia ale jeszcze nic pewne
Piękne imiona. Jak dowiedziałam się obciąży to były to moje pierwsze propozycje. Tylko Beniamin przez i. Każde imię ma coś w sobie, ciekawe czy zostaniemy przy swoich typach czy wybierzemy zupełnie inne.
 
Ja właśnie mam problem w drugą stronę - podwyższone ciśnienie :/ muszę się umówić do kardiologa, ale trudno znaleźć takiego, który zajmuje się kobietami w ciąży i to ogarnia :/
Tak jak pisały dziewczyny jest tylko jeden lek dopeyt . Ja zawsze miałam nadciśnienie a w ciąży to już kosmos nie byłam u kardiologa ten lek wypisuje ginekolog najpierw po 2 tabletki rano i wieczorem jak za mało to zwiększa ja na koniec brałam po 8 asa i dużo magnezu trzeba bo on też obniża ciśnienie. Jak byłaś na wizycie też już miałaś za duże ciśnienie? Mi lekarz już przy staraniach wypisał dopeyt żeby zacząć brać .
 
reklama
Do góry