reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Potwierdzam, czytałam na ten temat i przy pomocy dobrego dietetyka można zdrowo i bez zagrożenia zrzucić kilka kilogramów.
Tylko nie będzie to takie odchudzanie na pełnej, tylko delikatne. Wynikać to będzie jedynie z dobrze zbilansowanej diety. Jeżeli ktoś jadł tłusto, a teraz zacznie po prostu zdrowo to waga sama będzie leciała, a dziecko dostanie odpowiednie składniki odżywcze.
Myślę, że dokładnie o to chodziło lekarzowi. Żadne restrykcyjne diety w ciąży nie wchodzą w grę. Chodzi tutaj raczej o odpowiednio zbilansowaną dietę, a w takiej możecie mi wierzyć, że wcale nie jest potrzebne dużo mięsa.
Zmiana nawyków żywieniowych w ciąży jest jednak zdecydowanie trudniejsza, ale liczy się zdrowie mamy i dzidziusia. 🙂Dlatego bardzo ważna jest wizyta u specjalisty i nie wprowadzanie drastycznych zmian na własną rękę. 🙂
 
Zosie teraz bardzo popularne :D

Wiecie jaki ja mam patent na szukanie imion? Wpisuje w google 'ochrzczeni parafia' i wchodze na strony roznych kosciolow i czytam imiona dzieciaków :D nie lubie tych ksiag imion, ani w kalendarzu szukac, bo mnostwo jest takich wymyślnych itp., a tak to w spisach pparafialnych caly przekrój :D

Ja jak kiedyś popatrzyłam w kalendarzu, to zastanawiałam się, czy to przypadkiem nie jest jakiś kalendarz z samymi wymyślnymi imionami - od Erazma przez Klotylde do Protazego 😅
 
Ja właśnie mam problem w drugą stronę - podwyższone ciśnienie :/ muszę się umówić do kardiologa, ale trudno znaleźć takiego, który zajmuje się kobietami w ciąży i to ogarnia :/
Zresztą w ciąży jedynym lekiem na nadciśnienie jaki się przepisuje to dopegyt. Lekarz musi tylko dobrać dawkę. Zawsze zaczyna się od małych i jeśli nie działa, to zwiększa.
 
Moja teściowa jak się dowiedziała, że będziemy mieli córkę to powiedziała, że ma być Aleksandra. Podoba bardzo mi się te imię, ale na przekór jej tak nie nazwałam, poza tym siostry cioteczne córka to Aleksandra. Nawet jakby podobało mi się dane imię to jeśli w rodzinie jest już takie to nie nazwałabym tak swojego dziecka. A mojej mamy siostra rodzona nazwała dwoje synów tak samo jak moja mama swoich Marcin i Michał, później jak ciocia urodziła 3 syna to mama zapytała czy teraz będzie Piotruś tak jak mojej mamy trzeci syn i ciocia postanowiła się wyłamać i nazwać Adam 😂

Zgadzam się, mi bardzo sie podoba, ale dzieciaki są zszokowane, mąż nie mniej.
U nas w rodzinie nie ma żadnej Oli wiedz nie będzie problemu 😉
 
reklama
Hej ciężarówki. Dziś miałam tak ciężko dzień ze nie było kiedy napisać. Słuchajcie była ta moja przyjaciółka w szpitalu. Lekarz nie zrobił jej krwi moczu nic , zrobił usg na którym nic nie widać i mówi do niej ze taka beta to normalne bo to wczesna ciaza. Mowie jak normalne jak tu nie przyrasta beta w ciągu 48 h A ona że czasami tak jest I nie trzeba się martwić. Ręce mi opadły. I nie wiem czy ten lekarz mówił poważnie czy nie
 
Do góry