reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Cześć dziewczyny chciałabym do Was dołączyć. Jestem aktualnie w 8+2tc. Mam już syna 9 lat i córkę 6 lat. 3 dzidzi nie planowaliśmy. Jest dla nas dużym zaskoczeniem.. Robiłam dziś badanie moczu bo czuję lekki dyskomfort i wyszły mi dość liczne bakterie. Czy któraś z Was też to przerabiała? Co na to brałyście? Jutro niedziela nie wiem czy czekać do poniedziałku czy gdzies odjechać do szpitala czy na dyżur?
Ja miałam liczne bakterie w poprzedniej ciąży, właśnie często wtedy chodziłam do toalety. Dostałam antybiotyk ale powiem Ci, że czasem on też nie pomaga..
 
reklama
Co za gaduly! Ja w nocy wstaje nawet 4 albo 5 razy i przez to chodzę niewyspana [emoji85] i tak od kilku dni za każdym razem jak wstaje to cholernie bolą mnie piersi, a potem w dzień ledwo co [emoji39]

Tak w ogóle to witam wszystkie nowe [emoji7] że jest nas tyle to czuje po kościach bo coraz trudniej mi nowe nazwy zapamiętać i to która w którym etapie jest [emoji85]

Dziewczyny, czy któraś z was ma problem z ciśnieniem? Ja zwykle miałam książkowe tak koło 120/75/75 a teraz 95/50/75 i po prostu padam na pysk.. Czytałam że dolna granicą jakby to 90/50 ale jednak daje to w kość.. A jeszcze jak puls mi skoczy to się wykańczam [emoji17]
Ja właśnie mam problem w drugą stronę - podwyższone ciśnienie :/ muszę się umówić do kardiologa, ale trudno znaleźć takiego, który zajmuje się kobietami w ciąży i to ogarnia :/
 
ciąża+mąż+ dzieci+KORONAWIRUS (dziecko które powinno chodzić do szkoły A pozbawione jest rówieśników) to jest dopiero kosmos. Dziś miałam ich wszystkich dość tak serio dość i nie wiem czy mi się chciało płakać, czy byłam taka zła, ze nawet nie mogłam zacząć ryczec ale dusilo mnie coś w tym gardle i cieszę się że nastał wieczór idę zaraz spać i mam nadzieję do rana nie słyszeć MAMO!
Znac to mnie bardzo dobrze. Dzis moja mloda tak mnie wyprowadzila a rownowagi ze darlam sie na nia jak wariatka. Ona sie poplakala oczywiscie. 5 min puzniej przyszla do mnie I spytala czy zrobic mi kawe I odgrzac obiad. Tatus juz wytlumaczyl ze matka zmienia sie w wariatke do porodu I zeby na mnie nie zwracala uwagi :-D :cool2:
 
Nie przejmuj się - to hormony tak buzują.. ja wczoraj sie wściekłam na mojego męża o totalną głupotę, a darłam się tak jakby mnie conajmniej zdradził 🤣
Dzięki. Przynajmniej nie jestem sama.

Tak mi brzuch wyrzuciło że masakra. W co się nie ubiorę to widać. Jutro jadę do rodzinki. Nikt nic nie wie i nie chcemy mówić. Więc muszę się ubrać mega luźno pff.
 
Inka a ja po babciach miałabym Marie Zofię Teresę albo Bronię 😆
Zosie teraz bardzo popularne :D

Wiecie jaki ja mam patent na szukanie imion? Wpisuje w google 'ochrzczeni parafia' i wchodze na strony roznych kosciolow i czytam imiona dzieciaków :D nie lubie tych ksiag imion, ani w kalendarzu szukac, bo mnostwo jest takich wymyślnych itp., a tak to w spisach pparafialnych caly przekrój :D
 
reklama
Ja właśnie mam problem w drugą stronę - podwyższone ciśnienie :/ muszę się umówić do kardiologa, ale trudno znaleźć takiego, który zajmuje się kobietami w ciąży i to ogarnia :/
wiesz co ja leczyłam się na nadciśnienie jeszcze przed ciążą i często jestem u kardiologów i według mnie w ciąży łatwiej im dobrać leki, bo jest tylko jeden, który jest zalecany i bezpieczny, więc tylko zostaje dawka do dobrania. także pójdź po prostu do w miarę polecanego kardio w Twoim mieście i na pewno będzie dobrze ;)
 
Do góry