reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Cześć dziewczyny chciałabym do Was dołączyć. Jestem aktualnie w 8+2tc. Mam już syna 9 lat i córkę 6 lat. 3 dzidzi nie planowaliśmy. Jest dla nas dużym zaskoczeniem.. Robiłam dziś badanie moczu bo czuję lekki dyskomfort i wyszły mi dość liczne bakterie. Czy któraś z Was też to przerabiała? Co na to brałyście? Jutro niedziela nie wiem czy czekać do poniedziałku czy gdzies odjechać do szpitala czy na dyżur?
Kup sobie urosept, jest bezpieczny w ciąży, ja go duzo bralam i mi pomagal na takie wczesne fazy infekcji.
 
reklama
Cześć dziewczyny chciałabym do Was dołączyć. Jestem aktualnie w 8+2tc. Mam już syna 9 lat i córkę 6 lat. 3 dzidzi nie planowaliśmy. Jest dla nas dużym zaskoczeniem.. Robiłam dziś badanie moczu bo czuję lekki dyskomfort i wyszły mi dość liczne bakterie. Czy któraś z Was też to przerabiała? Co na to brałyście? Jutro niedziela nie wiem czy czekać do poniedziałku czy gdzies odjechać do szpitala czy na dyżur?
Ja w chwili obecnej jestem na antybiotyku przez infekcje nerek
 
Asia to pewnie przez mdłości i wymioty choć ja wczoraj miałam tak kiepski dzień mimo ze byłam pewna ze jak zajdę w ciąże to będę codziennie najszczęśliwsza . A gdzie tam . Płakałam w głos . Miałam już trochę dość . Syn ciagle absorbujący, zero czasu wolnego, obowiązki domowe, nawet nie mamy z mężem czasu dla siebie bo kiedy ? Igi zasypia po 22 , ja tez padam . Dziś marzyłam obejrzeć z nim film i zjeść choć chipsy . A gdzie tam . Mały nie pozwoli 😩
 
Cześć dziewczyny chciałabym do Was dołączyć. Jestem aktualnie w 8+2tc. Mam już syna 9 lat i córkę 6 lat. 3 dzidzi nie planowaliśmy. Jest dla nas dużym zaskoczeniem.. Robiłam dziś badanie moczu bo czuję lekki dyskomfort i wyszły mi dość liczne bakterie. Czy któraś z Was też to przerabiała? Co na to brałyście? Jutro niedziela nie wiem czy czekać do poniedziałku czy gdzies odjechać do szpitala czy na dyżur?
Ja miałam i brałam antybiotyk ale wiem, że nie każdy lekarz od razu zapisuje antybiotyk. Najlepiej porozmawiaj z lekarzem.
 
Cześć dziewczyny chciałabym do Was dołączyć. Jestem aktualnie w 8+2tc. Mam już syna 9 lat i córkę 6 lat. 3 dzidzi nie planowaliśmy. Jest dla nas dużym zaskoczeniem.. Robiłam dziś badanie moczu bo czuję lekki dyskomfort i wyszły mi dość liczne bakterie. Czy któraś z Was też to przerabiała? Co na to brałyście? Jutro niedziela nie wiem czy czekać do poniedziałku czy gdzies odjechać do szpitala czy na dyżur?
Mi wyszły wczoraj. Zadzwoniłam do lekarza i po konsultacji wyników kazał jak najszybciej przyjmować Urofuraginum. Pić i sikać zagryzając natka pietruszki 🤗
W poniedziałek kazał też zrobić posiew. Dużo ich wyszło ponad normę?
 
Ja w chwili obecnej jestem na antybiotyku przez infekcje nerek
W którym tc teraz jesteś? Obawiam się bo u mnie dopiero 8+2..
Ja miałam i brałam antybiotyk ale wiem, że nie każdy lekarz od razu zapisuje antybiotyk. Najlepiej porozmawiaj z lekarzem.
Dziękuję za wszystkie rady. Napisałam SMS do gina. Zalecił furoxin 2x1 tab na bazie żurawiny i pokrzywy tylko obawiam się czy to wystarczy...
 
reklama
Mi wyszły wczoraj. Zadzwoniłam do lekarza i po konsultacji wyników kazał jak najszybciej przyjmować Urofuraginum. Pić i sikać zagryzając natka pietruszki 🤗
W poniedziałek kazał też zrobić posiew. Dużo ich wyszło ponad normę?
A w którym tc jesteś? Bierzesz ten urofuraginum? Bo to bardzo skuteczny lek ale na ulotce jest napisane że nie stosować w 1 i 3 trymestrze...
 
Do góry