reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Im blizej wizyty tym mi duszniej 🙄 dzis nawet dwojke bylam trzy razy robic ze stresu chyba 🙄 zjesc nic praktycznie nie jadlam, troche miesa skubnelam z gotowania zupy warzywnej bo na nic innego nie mam ochoty 🙄 a glodna jestem 🙄
Ojej biedulka. O której wizyta?
 
reklama
Yyy szok 😂 A ile pijecie wody dziewczyny? Ja tak 2.5 litra dziennie, a łażę normalnie siku. Tak jak przed ciąża.
A macie większe brzuchy czy tak jak było?
Bo ja mam wypukły, a normalnie sikam. Może to jest jakaś teoria, że albo się pęcherz powiększy i brzuch wystaje, albo nie ma brzucha a często trzeba siku robić 🤔🙄😁

Nic 🤷 ja tam kotów będę bronić 😁 Tak się na nich wszystko zwala a większość zaraża się toksoplazmoza przez nie mycie warzyw i owoców. Podobno, żeby się zarazić od kota to trzeba by posprzątać kuwetę i zjeść coś potem tymi brudnymi rękami 😉
A co do wody to Ja pije jakoś dużo i często chodzę siusiać 🤭
 
reklama
Do góry