reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny te które miały cytologie? Wyszło Wam coś niepokojącego? Ja miałam robiona cytologie tydzień temu jestem w 9 tc i właśnie mam wyniki zawsze miałam gr 1 a teraz gr 2 i to jeszcze pisze zapalenie ja nie mam nic niepokajacego nie swędzi mnie ani nie piecze nie ma brzydkiego zapachu ciekawa jestem jak to u Was czekam też na info od swojej lekarki 😉
 
reklama
A myślałyście może o zakupie detektora tętna ? Ja się skłaniam do tego bo wariuje, tylko mąż mówi, że absolutnie - nie, bo będę chodziła z nim przyklejonym do brzucha 24/7 😅

Oglądałam, ale chyba nie kupię, bo będę cały czas siedzieć i sprawdzać.

Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się napisać :)

Ja na październikach 2017 pisałam, zamknęłyśmy wątek i potem wiele dziewczyn na tym.owmywartym.sie jeszcze "burzyło", ale jakoś nie pisały że sobą, A my mamy kontakt i to codziennie do dziś. Ostatnio się trochę podzieliłyśmy, bo utworzyliśmy grupę na Messenger i tam piszemy wiele więcej. Założyliśmy sobie tajną grupę na fb żebyśmy mogły się "zobaczyć", wrzucamy sobie filmiki, zdjęcia. Dziewczyny były dla mnie wsparciem nie tylko w początku macierzyństwa, ale pomagały mi i kupić mieszkanie i auto. Wiele razem przeszłyśny :) mam nadzieję, że tu tak stworzymy coś podobnego [emoji173] na majowkach 2019 zaczęłam pisać, ale nie miałam czasu. Mój pierwszy był bardzo absorbujący i nie dałam rady się wbić. A szkoda, bo czas to brakuje mi kogoś, żeby coś porównać, czy zapytać.

No ja też się zastanawiałam nad grupą na fb, bo nie o wszystkim chciałabym rozmawiać na forum. O zdjęciach już w ogóle nie wspomnę. 😉
Oczywiście będzie wielki problem z ustaleniem kto powinien być w takiej grupie a kto nie.

A w ogóle pomijając już kwestie prywatności, na otwarty wątek każdy w każdej chwili może wejść i ukraść no zdjęcie z usg, wykorzystać potem do niewiadomo czego. Mamy czasy jakie mamy niestety...

Dokładnie, ja tam z chęcią bym się dzieliła jakimiś fotami od kotów przez brzuchy po różne głupoty, ale nie chcę tego robić tutaj gdzie każdy może sobie to oglądać.
Ja cały czas mam strach, że ktoś znajomy tu wejdzie i wszystkie moje posty odbiją mi się czkawką. :errr:

Nie umiałam się powstrzymać 😁😁

Oszzzzz Ty!!! Jak śmiesz mnie tak robić apetyt na mc. Byłam ostatnio na mieście, ale musieliśmy zrezygnować z jedzonka, bo był 1 czerwca i były tłumy ludzi. Tak, rzadko wychodzę :cool2: Teraz mam wizytę w poniedziałek i już nie daruję.

Ja też osttanio tak miałam smaka na frytki z Mc że mąż musiał jechać mi kupić i jeszcze shake śmietankowy, a potem miałam wyrzuty sumienia że tak niezdrowo zjadłam 🤦‍♀️

A wy jak się zapatrujecie na jedzenie w MC?

Kocham, lubię, jem w snach😍

Ja dziś mam już pomidorowa , teraz syn zasnął lecę robić cebulaki i o 16 spagetti , pytanie kto to wszystko zje . Mój mąż mówi ze jest minus thermomixa - poleci szybko na wadze w górę :D ale tak szczerze to cud urządzenie

A masz thermomixa czy lidlowego thermomixa?

Mi mama właśnie przywiozła pomidorówkę „z dzieciństwa”, bo ją poprosiłam rano (mi taka nie wychodzi) ❤❤❤. A co do MC, to ja uwielbiam ale w naszym dwupaku jestem w tym osamotniona... Brzuszek rządzi i je wszystko to czego ja sama dawniej bym nie zjadła czyt. pierogi z owocami, naleśniki, kanapki z miodem ... 😅

Kanapki z miodem 😍 No dzisiaj jesteście niemożliwe i ja już jestem głodna a dopiero co zaczynam nadrabiać zaległości na forum.
 
Dlatego chyba watek zamkniety trzeba zrobic I ustalic kto moderatorem grupy bedzie. Kasiakar???

No mogę, tylko ostrzegam, że czasami jestem tu tylko raz dziennie więc jakby ktoś coś chciał to będzie musiał sobie poczekać.
Dajcie znać co bardziej by Wam pasowało:
zamknięty wątek tutaj czy grupa na fb
I na jakich zasadach będziemy decydować kto w takiej grupie się znajdzie.

Jeśli któraś z nowych dziewczyn chciałaby się wpisać na listę to piszcie do mnie pw z danymi.
 
reklama
Do góry