reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Czy któraś tez ma termin na 13 stycznia?
Jedna ciąże już poroniłam, a teraz strasznie się boje. Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano bolał mnie brzuch po prawej stronie.
Najgorsze jest to, ze w środę bylam w pracy i niestety pacjent miał robione rtg, a ja akurat wtedy weszłam na sale operacyjna. Byłam jakieś 2 metry od aparatu i teraz strasznie to przeżywam. Boje się, ze dziecko może urodzić się chore z tego powodu.
Przepłakałam wczoraj noc 😭😭😭.
 
Czy któraś tez ma termin na 13 stycznia?
Jedna ciąże już poroniłam, a teraz strasznie się boje. Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano bolał mnie brzuch po prawej stronie.
Najgorsze jest to, ze w środę bylam w pracy i niestety pacjent miał robione rtg, a ja akurat wtedy weszłam na sale operacyjna. Byłam jakieś 2 metry od aparatu i teraz strasznie to przeżywam. Boje się, ze dziecko może urodzić się chore z tego powodu.
Przepłakałam wczoraj noc 😭😭😭.
Spokojnie jakby tak było to każdy technik elektroradiolog miał chore dziecko, końcu nikt nie idzie na zwolnienie kiedy podejrzewa ciążę tylko kiedy test lub badanie z krwi mu wykaże. W dodatku stałaś 2 metry od aparatu, następnie aparaty RTG teraz są nowoczesne nie sieją tak na boki. A czy na pewno wiesz że jak weszłaś może było już po ekspozycji i zdjęcie było zrobione.
 
He ☺ ja mam już jakby większe piersi (może o pół rozmiaru) , stanik trochę uwiera. I na każdej duża żyła widoczna. Ale nic, a nic nie bola.
Brzuch też nie boli.
Tak czytałam, że większość dziewczyn ma te legendarne bóle podbrzusza. A'la na okres. Ja nie mam nic takiego. Ani jednego piknięcia. Wy też macie ból jajnikow/brzucha? 🤔
Mnie też brzuch trochę pobolewa ale nie ciągle tylko kilka razy w ciągu dnia... Ten ból rzeczywiście jest do złudzenia podobny do tego przed okresem. Zwykle jest bardzo leciutki a czasami dosyć mocny ale chwilowy... :)
 
Ja miałam przed okresem taki ból na okres. Ledźwia lekko bolały wiec mówię oho jestem w ciąży. Bo zawsze bolały mnje tak że chodzić nie mogłam. Jak już okres nie przyszedł mówię No na bank. A podbrzusze pobolewa. Raz prawa strona raz lewe, takie lekkie ciągnięcia. Ale mam takie uczucie pelnosci w brzuchu
 
Jak pytałam lekarza czemu pobolewa bardziej prawa stronie mnke to powiedział że owulacji byka z prawego jajnika
 
reklama
Do góry