reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Cześć dziewczyny, wczoraj byłam na pierwszej wizycie z USG wynika że to 6t2d póki co wszystko jest w najlepszym porządku, serducho maleństwa wali ❤ To najpiękniejsze uczucie jakie kiedykolwiek miałam. Termin 5 stycznia 2020. Trafiłam naprawdę do dobrego lekarza, który mnie uspokoił.
Cudownie! 😍😍❤️ Gratuluję 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja również prawdopodobnie zostanę mamą po raz pierwszy w styczniu 2021 :)
Pierwszy test pozytywny miałam 23.04 o 22:30😄 był to mój 25 dc .(ostania miesiączka 29.03).
4 badania bhcg za mną, ostatni wynik 5 tys i wizyta u Pani ginekolog ,gdzie usłyszałam "bardzo ładna, zdrowa ciąża " :)
Witaj 😁 gratuluję ciąży 😉
 
Hej dziewczyny,
Dopiero się z Wami witałam, a niestety muszę się z Wami pożegnać.
Zanim zbadałam dziś rano betę, pojawiło się krwawienie. Poszłam do lekarza i na usg nie było już widocznej ciąży, a beta spadła już do 20...
Leżę w domu i mam nadzieję, że wszystko samo się oczyści. Mój lekarz twierdzi, że tak będzie i po weekendzie nie będzie już śladu po ciąży.
Wam życzę wszystkiego dobrego i zdrowych ciąż [emoji3590][emoji120] 3majcie się [emoji4]
Strasznie mi przykro Magdusiu 😥 trzymaj się, przytulam mocno. Nigdy się nie poddawaj. Wasza historia jest zawiła, ale na pewno doczekacie swojego maleństwa
🤗
 
A ja rano dalej nie miałam wyników drugiej bety. Robiłam w diagnostyce. Zadzwoniłam do labolatorium o 10. Pani powiedziała, że są wyniki i że jakiś błąd chyba jest, że mam ciągle "w realizacji". Coś tam miała zrobić, sprawdziłam po 5 minutach i już były.
Sprawdzałam wczoraj tak często, że już numer zlecenia zdążyłam zapamiętać na pamięć 🙄
Beta w poniedziałek - 98.37 mIU/ml
Beta w środę po 48 h - 296,20 mIU/ml
Przyrost 196% także kruszek pięknie rośnie 😍💞❤️
 
A ja rano dalej nie miałam wyników drugiej bety. Robiłam w diagnostyce. Zadzwoniłam do labolatorium o 10. Pani powiedziała, że są wyniki i że jakiś błąd chyba jest, że mam ciągle "w realizacji". Coś tam miała zrobić, sprawdziłam po 5 minutach i już były.
Sprawdzałam wczoraj tak często, że już numer zlecenia zdążyłam zapamiętać na pamięć 🙄
Beta w poniedziałek - 98.37 mIU/ml
Beta w środę po 48 h - 296,20 mIU/ml
Przyrost 196% także kruszek pięknie rośnie 😍💞❤️
Pięknie 😍 ja wolę nie iść na drugą, co by się nie stresować. Wynik prawie 1100 uspokoił mnie. że małe szanse na pojawienie się znów biochemicznej. Czekam już do wizyty
 
reklama
Do góry