reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
A jak u was z piersiami?
Ja to mam takie dwa arbuzy , i tak mialam duży ciężko biust 😂 ale teraz to mogłabym zabić z cyca. I te piękne żyły niczym reklama światłowód Orange 😂😂😂

😂 cały czas je czuje, najgorzej wieczorem po ściągnięciu biustonosza...
Raz obudził mnie w nocy ból sutka... nigdy nie sądziłam że tak się w ogóle może zdarzyć 🙄
 
A jak u was z piersiami?
Ja to mam takie dwa arbuzy , i tak mialam duży ciężko biust 😂 ale teraz to mogłabym zabić z cyca. I te piękne żyły niczym reklama światłowód Orange 😂😂😂
He ☺️ ja mam już jakby większe piersi (może o pół rozmiaru) , stanik trochę uwiera. I na każdej duża żyła widoczna. Ale nic, a nic nie bola.
Brzuch też nie boli.
Tak czytałam, że większość dziewczyn ma te legendarne bóle podbrzusza. A'la na okres. Ja nie mam nic takiego. Ani jednego piknięcia. Wy też macie ból jajnikow/brzucha? 🤔
 
He ☺️ ja mam już jakby większe piersi (może o pół rozmiaru) , stanik trochę uwiera. I na każdej duża żyła widoczna. Ale nic, a nic nie bola.
Brzuch też nie boli.
Tak czytałam, że większość dziewczyn ma te legendarne bóle podbrzusza. A'la na okres. Ja nie mam nic takiego. Ani jednego piknięcia. Wy też macie ból jajnikow/brzucha? 🤔
Mnie też brzuch nie bardzo boli, może jeszcze za wcześnie, w pierwszej ciąży od pierwszych dni bolał strasznie, pamiętam , że nawet jakieś zastrzyki dostawałam na ten ból.
 
Ja mam niestety duże piersi , a teraz to już w ogóle balony i też bolą ale od trzech dni, wcześniej w ogóle nic nie czułam.
 
Mnie też brzuch nie bardzo boli, może jeszcze za wcześnie, w pierwszej ciąży od pierwszych dni bolał strasznie, pamiętam , że nawet jakieś zastrzyki dostawałam na ten ból.
To dobrze. Może faktycznie za wcześnie ☺️ Ale dużo osób wspomina, że ból czuły już w terminie okresu, a nawet przed i myślały, że okres idzie.
 
reklama
He ☺️ ja mam już jakby większe piersi (może o pół rozmiaru) , stanik trochę uwiera. I na każdej duża żyła widoczna. Ale nic, a nic nie bola.
Brzuch też nie boli.
Tak czytałam, że większość dziewczyn ma te legendarne bóle podbrzusza. A'la na okres. Ja nie mam nic takiego. Ani jednego piknięcia. Wy też macie ból jajnikow/brzucha? 🤔

U mnie ból zaczął się od poniedziałku, dokladnie jak na okres,ale nie trzyma cały czas ,tylko przychodzi i odchodzi .Gdzieś czytałam że w tym czasie to normalne ,chodź troszkę się wystraszyłam (ale nie towarzyszy temu żadne plamienie )
 
Do góry