reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Właśnie czekam na badanie usg, u mnie też pojawiło się brunatne plamienie[emoji22]
To nie musi znaczyć nic złego. 40% kobiet ma plamienia, a potem rodzą zdrowe bobasy. Bądź dobrej myśli [emoji4] [emoji120] dobrze, że poszłaś do lekarza! Ja oprócz plamień miałam inne złe objawy i do tego po prostu złe przeczucie.. Ale najczęściej plamienia nie kończą się tak, jak w moim przypadku [emoji8]
 
Hej dziewczyny,
Dopiero się z Wami witałam, a niestety muszę się z Wami pożegnać.
Zanim zbadałam dziś rano betę, pojawiło się krwawienie. Poszłam do lekarza i na usg nie było już widocznej ciąży, a beta spadła już do 20...
Leżę w domu i mam nadzieję, że wszystko samo się oczyści. Mój lekarz twierdzi, że tak będzie i po weekendzie nie będzie już śladu po ciąży.
Wam życzę wszystkiego dobrego i zdrowych ciąż [emoji3590][emoji120] 3majcie się [emoji4]
Miałam to samo w zeszłym miesiącu... straszne uczucie... bardzo współczuję. Głowa do góry. Mi się znów udalo
 
To już drugi raz. No i mamy diagnozę. Mój mąż ma słabe plemniki. Narazie musimy skupić się na badaniach... A potem się zobaczy. Fajnie, że znowu jestes w ciąży, tym razem na pewno będzie wszystko dobrze! [emoji3590][emoji120]
 
Jestem po usg narazie widać pęcherzyk ciążowy a w środku pęcherzyk żółtkowy zarodka nie widać ale powiedzia,ł że to za wcześnie 5dc2, lekarz nie widział żebym plamiła zaglądał wziernikiem ale jednak na bieliznie miałam plamke. Pytałam się go w takim razie czy jest sens iść w poniedziałek do lekarza na "pierwsza wizytę "on powiedział że tak że może być już widać zarodek.
 

Załączniki

  • 15888569961327868882363804120412.jpg
    15888569961327868882363804120412.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 106
To już drugi raz. No i mamy diagnozę. Mój mąż ma słabe plemniki. Narazie musimy skupić się na badaniach... A potem się zobaczy. Fajnie, że znowu jestes w ciąży, tym razem na pewno będzie wszystko dobrze! [emoji3590][emoji120]
Dziękuję za pocieszenie, to moja też 2 ciąża dlatego się tak boję😞trzymam kciuki za Ciebie. Dla pocieszenie moja koleżanka zaszła w ciążę chodź jej mąż miał naprawdę kiepskie plemniki, albo bez główki albo bez Witki albo nie ruchome.. u niej ze zdrowiem też różnie bywa już 12 lat temu zaadoptowali dziecko a tutaj na 38 lat zaszła w ciążę. Wystarczy jeden plemniki ..😜
 
reklama
Do góry