reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Cześć dziewczyny, wczoraj byłam na pierwszej wizycie z USG wynika że to 6t2d póki co wszystko jest w najlepszym porządku, serducho maleństwa wali ❤ To najpiękniejsze uczucie jakie kiedykolwiek miałam. Termin 5 stycznia 2020. Trafiłam naprawdę do dobrego lekarza, który mnie uspokoił.
Kiedy miałaś ostatnia@? Ja miałam 31 marca apka wyliczyła mi termin na 4 stycznia i ta sama apka pokazuje mi 5 tyg 3 dni ciąży tak się zastanawiam kiedy iść na USG chciałam dopiero za 1,5 tyg ale jak u Ciebie już wszystko widać to może przyspieszę 🤔
 
To mnie wczoraj o 22 zassalo i dwie parówki na zimno z majonezem na stojaco pod lodówka zjadłam 😱
Ja wpierniczalam te schabowe :D a robilam je o 20 😂😂😂😂 w tej ciazy absolutnie odrzuca mnie na razie od slodkiego 🙄 wczoraj mowili o michalkach,cukierkach itd a ja na samo przypomnienie smaku robilo mi sie niedobrze 😂
 
Kiedy miałaś ostatnia@? Ja miałam 31 marca apka wyliczyła mi termin na 4 stycznia i ta sama apka pokazuje mi 5 tyg 3 dni ciąży tak się zastanawiam kiedy iść na USG chciałam dopiero za 1,5 tyg ale jak u Ciebie już wszystko widać to może przyspieszę 🤔
29 marca miałam @ myślę że mogłabyś iść już na USG, chyba że chwilkę poczekasz to będziesz pewna że będzie serduszko.
 
reklama
Ja ide we wtorek na usg, gin powiedzial ze ma nadzieje ze lepiej bedzie wszystko widac juz :) i nie moge sie doczekac 🙄 i mam obawy i w ogole 🙄 tak chcialabym zeby wszystko bylo dobrze
 
Do góry