reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziękuję. Mam nadzieję że zagoszczą u Was na dłużej. W sierpniu straciłam ciążę bliźniacza w 11 tygodniu . Więc teraz mam podwójny stres.
Ja miesiąc temu ciąża biochemiczna po półtora roku staran w 5 tyg poronilam. Teraz szok ze znów zaszlam tak szybko i lęk każdego dnia aby nie było to samo. Obecnie 4t+5. Przykro mi, ale rozumiem twoje obawy. Człowiek chyba cała ciąże będzie się martwil
 
Hej :D
Czuje sie dzis zmeczona, nic mi sie nie chce 🙄 w nocy tez sie budzilam 🙄 zastanawiam sie nad badaniami prenatalnymi, jak to wyglada? Bo z poprzednia nie mialam.
 
Hej :D
Czuje sie dzis zmeczona, nic mi sie nie chce 🙄 w nocy tez sie budzilam 🙄 zastanawiam sie nad badaniami prenatalnymi, jak to wyglada? Bo z poprzednia nie mialam.


Ja tak samo ledwo żyje...
Znowu 4 g snu czyli po pol nocy wstalam i nie spalam do 5 potem godzina drzemki i musialam wstać. Jeszcze parę dni takich to padnę gdzieś ze zmęczenia
 
Dziękuję. Mam nadzieję że zagoszczą u Was na dłużej. W sierpniu straciłam ciążę bliźniacza w 11 tygodniu . Więc teraz mam podwójny stres.
Ojej 😥 a znasz przyczynę dlaczego tak się stało? Czy lekarze nie potrafią jednoznacznie odpowiedzieć?
 
Cześć dziewczyny, wczoraj byłam na pierwszej wizycie z USG wynika że to 6t2d póki co wszystko jest w najlepszym porządku, serducho maleństwa wali ❤ To najpiękniejsze uczucie jakie kiedykolwiek miałam. Termin 5 stycznia 2020. Trafiłam naprawdę do dobrego lekarza, który mnie uspokoił.
 

Załączniki

  • 20200507_091222.jpg
    20200507_091222.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 115
reklama
Cześć dziewczyny, wczoraj byłam na pierwszej wizycie z USG wynika że to 6t2d póki co wszystko jest w najlepszym porządku, serducho maleństwa wali ❤ To najpiękniejsze uczucie jakie kiedykolwiek miałam. Termin 5 stycznia 2020. Trafiłam naprawdę do dobrego lekarza, który mnie uspokoił.
Piekna 😍😍😍❤❤❤❤😘😘😘😘
 
Do góry