reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Gratulacje wszystkim rozpakowanym. Zazdroszczę, że macie maluszki już po tej stronie brzucha przy sobie. Mi wczoraj minął termin, dziś idę do szpitala ale konkretów brak.
 
Może to i dziwnie zabrzmi ale nie czuje się w ogóle jak po porodzie :D nic mnie nie boli, siadam normalnie. Poród z partymi trwał 14 minut :D
Utuczyłam ją na koniec 🤣
No i super, tak to powinno wyglądać, takiego porodu można tylko zazdrościć.

Gratulacje wszystkim rozpakowanym. Zazdroszczę, że macie maluszki już po tej stronie brzucha przy sobie. Mi wczoraj minął termin, dziś idę do szpitala ale konkretów brak.
Ja mam to samo. Wczoraj wytapetowałam z mamą duży pokój, już jestem sfrustrowana tym brzuchem 🤣 tym bardziej, że ja całą ciążę przeszłam bez problemu, tak od zeszłego piątku wyszły mi rozstępy, spuchły mi kostki i kość łonowa boli mnie jak nigdy.
 
Gratulacje dla wszystkich dziewczyn zazdroszczę że macie swoje pociechy obok siebie. Ja miałam termin na 18.01 I od 18 chodze na ktg do szpitala co drugi dzien wczoraj była u mnie położna środowiskowa zobaczyła mój brzuch i mówi że bardzo wysoko jest jeszcze i wczoraj wieczorem w końcu miałam skurcze przepowiadające i rano jak wstałam wydzielina z krwią więc czop śluzowy odpadl. Mam nadzieję że coś się wydarzy bo czuje się jak obeliks. Choc położna w szpitalu mi powiedziała że poród może byc i za tydzień że ten czop nie oznacza że to zaraz.
 
reklama
Gratulacje dla wszystkich dziewczyn zazdroszczę że macie swoje pociechy obok siebie. Ja miałam termin na 18.01 I od 18 chodze na ktg do szpitala co drugi dzien wczoraj była u mnie położna środowiskowa zobaczyła mój brzuch i mówi że bardzo wysoko jest jeszcze i wczoraj wieczorem w końcu miałam skurcze przepowiadające i rano jak wstałam wydzielina z krwią więc czop śluzowy odpadl. Mam nadzieję że coś się wydarzy bo czuje się jak obeliks. Choc położna w szpitalu mi powiedziała że poród może byc i za tydzień że ten czop nie oznacza że to zaraz.
A mi położna mówiła i tak też czytałam, że jak jest zabarwiony krwią, to poród w przeciągu 24h, jeśli biały, to nawet 2 tygodnie.
 
Do góry