reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Cześć dziewczyny, jak się dzisiaj czujecie?
Która ma w tym tygodniu wizytę? :)

Ja dziś idę do diabetologa, zobaczymy czy będzie kontynuacja diety czy już insulina... trochę szybko, prawda? :p w pierwszej ciąży miałam ją od 33 tygodnia i w 38 urodziłam więc to było tylko 5 tygodni, A teraz...
Jestem po 2ch przeziębieniach... Ale jest już ok :) wracam do Was :D
 
reklama
Cześć dziewczyny, jak się dzisiaj czujecie?
Która ma w tym tygodniu wizytę? :)

Ja dziś idę do diabetologa, zobaczymy czy będzie kontynuacja diety czy już insulina... trochę szybko, prawda? :p w pierwszej ciąży miałam ją od 33 tygodnia i w 38 urodziłam więc to było tylko 5 tygodni, A teraz...
Jestem po 2ch przeziębieniach... Ale jest już ok :) wracam do Was :D
Ja mam w piątek wizytę, ale bez bez USG. Kolejne ,będę miała chyba na następnej wizycie.
Teraz dostanę skierowanie na krzywą, już mi się płakać chce, bo ja muszę coś zjeść jak wstanę 😩
 
I przez szyjke,a skurcze?.
Nie miała żadnych skurczy, długości szyjki wcześniej nie znała, bo lekarz badal tylko na fotelu i mówił że jest ok. W 24 tc+6 zaczęły jej odchodzić wody, w szpitalu udało się jakoś te koleje dni porod powstrzymać i ostatecznie po 6 dniach w szpitalu urodzila. Dziecko przeżyło, ale przez rok nie opuściło szpitala. Teraz jest w domu, ale rozwój jest bardzo wolny. Aktualnie uczy sie obracac z pleców na brzuszek i odwrotnie...
Dodam, że ten sam lekarz przyjmuje prywatnie i bierze 200 zł za wizytę. I w "standardzie" nie ma badania długości szyjki nawet jak robi usg. Każda z nas zrobi jak uważa, ale ja nie wyobrazam sobie żeby długość szyjki mieli badać tylko 2 czy 3 razy w czasie ciąży.
 
Ja mam w piątek wizytę, ale bez bez USG. Kolejne ,będę miała chyba na następnej wizycie.
Teraz dostanę skierowanie na krzywą, już mi się płakać chce, bo ja muszę coś zjeść jak wstanę 😩
Zrobisz krzywą i będziesz miała już po ;) jak wypijesz glukoze to przestaniesz czuć głód;)
Mnie na szczęście?? To badanie omija, chociaż chciałabym nie mieć cukrzycy ciążowej. :) ale to tylko tak na chwilę (Taką mam nadzieje).
 
.
Cześć dziewczyny, jak się dzisiaj czujecie?
Która ma w tym tygodniu wizytę? :)

Ja dziś idę do diabetologa, zobaczymy czy będzie kontynuacja diety czy już insulina... trochę szybko, prawda? :p w pierwszej ciąży miałam ją od 33 tygodnia i w 38 urodziłam więc to było tylko 5 tygodni, A teraz...
Jestem po 2ch przeziębieniach... Ale jest już ok :) wracam do Was :D
Ja mam jutro.krzywa cukrowa,nietypowa bo pierw jem bułkę z serem,pozniej glukoza,ktg i usg.Ale się tam wysiedze.
 
reklama
Do góry