reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Moja szyjka od poczatku mierzy 2,8 do 3. Juz od dluzszego czasu ale nic mnie nie boli chyba sie nie skraca, ide skontrolowac w srode bo ostatnio badalam w 21. A teraz bedzie 26.
 
Ja tam lubie sinsay.. w hm fajnie tylko drogo a dziecko zaraz wyrosnie. A internetowo nie można pozamawiac? :)
No właśnie nie wiem czy można zamówić ;/
W Sinsay są dla mnie takie bezpłciowe, a hm właśnie drogi.
W auchanie mają piękna kolekcja teraz z króla lwa, co prawda od 62, ale warto kupić.
Ciężko z tym moim gustem.

Co do szyjki mi lekarz nie mierzy. Mówi tylko że jest zamknięta, jak bada na fotelu, ale USG nigdy nie robił 🤔
 
reklama
No właśnie nie wiem czy można zamówić ;/
W Sinsay są dla mnie takie bezpłciowe, a hm właśnie drogi.
W auchanie mają piękna kolekcja teraz z króla lwa, co prawda od 62, ale warto kupić.
Ciężko z tym moim gustem.

Co do szyjki mi lekarz nie mierzy. Mówi tylko że jest zamknięta, jak bada na fotelu, ale USG nigdy nie robił 🤔
To moze popros lekarza o spraedzenie długości szyjki. Ja w pierwszej ciąży w 30/31 tyg po badaniu na fotelu uslyszalam, że jest wszystko w porządku. Ucieszylam się i przechodzilam na stol na usg i po drodze wspomnialam, ze tym razem bylo dosc bolesne badanie. Pani dr sie tym zaniepokoila, oprocz usg plodu sprawdzila szyjke i okazalo sie, że sie skrocila do 1,9/1,8 i byla widoczna jej praca. Pojawial sie i znikal lejek. Od razu wprowadzila luteine, koniec pracy i odpoczynek.
 
Do góry