reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
To nie jest jakieś bardzo wysokie ciśnienie. A jeszcze wiadomo, że przed wizytą stres i zazwyczaj idzie w górę. Myślę, że lekarze wiedzą, co robią i jaka powinna być dawka leku.
W domu mierze cisnienie w szpitalu mi mierzyli i mialam 120/80 110\60 a u lekarza ciagle wysokie zadecyduje na kolejnej wizycie czy znów dac na oddział.
 
Czesć Mamusie! Jestem tu nowa mam termin z usg prenatalnego na 25.01 z miesiaczki 4.02 ale zostaje z wami:). Kochane jak sie czujecie?to moja 3 ciaza. Mam w domu 1 dziecko -5letnia corka. Ta ciaza jest dla mnie makabra. Ciagle mi nie dobrze ale bez wymiotów. Jest ktos z podobnym albo takim samym terminem co moj?
 
Czesć Mamusie! Jestem tu nowa mam termin z usg prenatalnego na 25.01 z miesiaczki 4.02 ale zostaje z wami:). Kochane jak sie czujecie?to moja 3 ciaza. Mam w domu 1 dziecko -5letnia corka. Ta ciaza jest dla mnie makabra. Ciagle mi nie dobrze ale bez wymiotów. Jest ktos z podobnym albo takim samym terminem co moj?
Cześć ja mam trojaczki ;) druga ciąża o objawy nie pytaj wszystko co najgorsze ..
 
Czesć Mamusie! Jestem tu nowa mam termin z usg prenatalnego na 25.01 z miesiaczki 4.02 ale zostaje z wami:). Kochane jak sie czujecie?to moja 3 ciaza. Mam w domu 1 dziecko -5letnia corka. Ta ciaza jest dla mnie makabra. Ciagle mi nie dobrze ale bez wymiotów. Jest ktos z podobnym albo takim samym terminem co moj?
Cześć ja mam termin z USG na 28.01 a z miesiączki 17.01. W domku mam 2letnia córeczkę:) objawy ciążowe mi minęły, ale było źle. Teraz korzystam choć brzuch rośnie szybciej niż przy pierwszym. To moja 4 ciąża...
 
reklama
Cześć dziewczyny! Ja co prawda mam z różnych USG rózne terminy, ale z prenatalnego wyszło 31.01, więc chyba zostanę tutaj :) żałuję, że tak późno trafiłam na to forum, bo 1.5k stron wiadomości na pewno nie nadrobię, ale mam nadzieję, że dzielicie się tutaj informacjami o badaniach, itp., bo ja niestety jestem za granicą i jednak wizyty wyglądają trochę inaczej, czasem się boję, że nie wszystkie badania mi zlecą, itd...
 
Do góry