reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej dziewczyny... Ja dziś zaliczylam omdlenie znowu... tym razem nienwiem czemu. Stałam w kuchni robiłam herbatę i raptem ciemno przed oczami. Chwilę wcześniej mnie tak jakoś mocno zemdlilo. Ehh hormony... wizyta za tydzień we wtorek A ja się tak jej boję że szok
 
reklama
Hej dziewczyny... Ja dziś zaliczylam omdlenie znowu... tym razem nienwiem czemu. Stałam w kuchni robiłam herbatę i raptem ciemno przed oczami. Chwilę wcześniej mnie tak jakoś mocno zemdlilo. Ehh hormony... wizyta za tydzień we wtorek A ja się tak jej boję że szok
W ciąży to się dzieją z nami totalnie nieprzewidywalne rzeczy jednak..
 
Witam styczniowki 😊 Od jakiegoś czasu podczytuje Was. U mnie termin na 9.01 ,a w brzuszku Antoś ❤ Pierwsza ciążę poronilam i dlatego teraz wariuje. Od jakiegoś tygodnia mam brazowy śluz bez widocznej krwi. Do tego lekki bol brzucha. Byłam już 2 razy z tego powodu u lekarza,ale dwóch różnych nic nie widzi. Biorę nospe magnez i duphaston. Martwię się i nie wiem co robić. Może któraś z Was jest w podobnej sytuacji? Proszę o poradę.
 
Witam styczniowki 😊 Od jakiegoś czasu podczytuje Was. U mnie termin na 9.01 ,a w brzuszku Antoś ❤ Pierwsza ciążę poronilam i dlatego teraz wariuje. Od jakiegoś tygodnia mam brazowy śluz bez widocznej krwi. Do tego lekki bol brzucha. Byłam już 2 razy z tego powodu u lekarza,ale dwóch różnych nic nie widzi. Biorę nospe magnez i duphaston. Martwię się i nie wiem co robić. Może któraś z Was jest w podobnej sytuacji? Proszę o poradę.

a żaden z lekarzy nie zalecił duphastonu?
nie pomogę z tym tematem nie mam takich objawów :/
 
reklama
Do góry