reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja z tymi wymiotami to w pewnym momencie myślałam że się wykończę, spadłam mocno z wagi i naprawdę bywało bardzo ciężko ale lekarz powiedział mi że jego bardzo takie objawy cieszą bo to oznacza że ciąża rozwija się prawidłowo i rzeczywiście Maleństwo rośnie jak na drożdżach i wszystko w porządku 🥰 mam wrażenie że teraz te objawy zaczynają ustępować od kiedy zaczął się 2 trymestr, choć i tak bardzo uważam co jem by zaraz tego przypadkiem nie zwrócić 🤢 my kobiety musimy być silne i przetrwać te ciężkie chwilę 💪
Ja zaczęłam 16 tydz a wymioty bole zoladka jelit nawet biegunki nadal
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale mam do Was pytanie, czy poznałyście już płeć Maleństwa? Ja bardzo pragnęłam dziewczynki, miałam badania prenatalne w 13 tygodniu (tydzień temu) i lekarz stwierdził na 70% chłopca, ja sama nawet widziałam coś sterczącego na usg i się rozczarowałam, tak bardzo czułam że to będzie dziewczynka! Dodatkowo od 6 tygodnia mdłości i wymioty które dopiero ustępują. Kolejna wizytę mam dopiero w sierpniu ale cały czas mam nadzieję że lekarz oznajmi mi wieść o dziewczynce... Czy któraś z Was miała może taka sytuację? 🙏
Hej :) u mnie na 95% dziewczynka. Lekarz powiedział, że nie podejmuje się często oceny płci, ale u mnie jest naprawdę jasna sprawa. ;)
Kończę 12tc i niestety dalej mdlosci.. W dodatku miewam takie zachcianki, że potem ciężko nie zwrócić.. jak dziś kolacja- bulka z twarożkiem rzodkiewkowym i ketchup 🤦‍♀️
 
ja chodze z NFZ i usg mam robione za kazdym razem, wiec to zalezy chyba od lekarza.
ja chodze z NFZ i usg mam robione za kazdym razem, wiec to zalezy chyba od lekarza.
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale mam do Was pytanie, czy poznałyście już płeć Maleństwa? Ja bardzo pragnęłam dziewczynki, miałam badania prenatalne w 13 tygodniu (tydzień temu) i lekarz stwierdził na 70% chłopca, ja sama nawet widziałam coś sterczącego na usg i się rozczarowałam, tak bardzo czułam że to będzie dziewczynka! Dodatkowo od 6 tygodnia mdłości i wymioty które dopiero ustępują. Kolejna wizytę mam dopiero w sierpniu ale cały czas mam nadzieję że lekarz oznajmi mi wieść o dziewczynce... Czy któraś z Was miała może taka sytuację? 🙏
Rozumiem Cię bo takie same uczucia mialam w ciąży jak okazało sie ze chłopczyk a jakos sercem bylam do dziewczynki. Ale pokochalam mocno mocno! I chlopcy sa super! Sa tak samo wrazliwi uczuciowo i tak samo mamusiowi;)
Teraz doktor powiedziala ze wyglada jej na dziewczynke ale nie na 100%i choć ciesze sie po cichu ze bede mogla doświadczyć rowniez corki to sie boje bo nie znam instrukcji hehe...
 
Ja zaczęłam 16 tydz a wymioty bole zoladka jelit nawet biegunki nadal
Ja na szczęście bóle żołądka i jelit mam za sobą, ale w tych najgorszych momentach bardzo dawały się we znaki. Współczuję Wam dziewczyny ze musicie się tak męczyć ale myślcie w ten sposób że to dla dobra Maleństwa i że objawy z kolejnym nowym tygodniem zaczną ustępować, mi to pomagało 😁
 
Hej :) u mnie na 95% dziewczynka. Lekarz powiedział, że nie podejmuje się często oceny płci, ale u mnie jest naprawdę jasna sprawa. ;)
Kończę 12tc i niestety dalej mdlosci.. W dodatku miewam takie zachcianki, że potem ciężko nie zwrócić.. jak dziś kolacja- bulka z twarożkiem rzodkiewkowym i ketchup 🤦‍♀️
Kobieto co za zachcianki! Jestem w szoku 🙆‍♀️ ja jedyną jaką miałam to lody kaktusy i nawet pomagały na mdłości 🙂
 
Rozumiem Cię bo takie same uczucia mialam w ciąży jak okazało sie ze chłopczyk a jakos sercem bylam do dziewczynki. Ale pokochalam mocno mocno! I chlopcy sa super! Sa tak samo wrazliwi uczuciowo i tak samo mamusiowi;)
Teraz doktor powiedziala ze wyglada jej na dziewczynke ale nie na 100%i choć ciesze sie po cichu ze bede mogla doświadczyć rowniez corki to sie boje bo nie znam instrukcji hehe...
Dziękuję że mnie rozumiesz i dziękuję za tak piękną odpowiedź ❤️
 
reklama
Do góry