reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Hej dziewczyny! Mam pytanko do tych Pań co przebywają na zwolnieniu lekarskim. Zastanawiam się nad skorzystaniem z takiego zwolnienia ze względu na różne dolegliwości. Co ile lekarze wystawiają Wam takie zwolnienie?
 
Hej dziewczyny! Mam pytanko do tych Pań co przebywają na zwolnieniu lekarskim. Zastanawiam się nad skorzystaniem z takiego zwolnienia ze względu na różne dolegliwości. Co ile lekarze wystawiają Wam takie zwolnienie?
W moim przypadku co wizytę, czyli miałam je ważne od dnia wizyty aż do dnia kolejnej, początkowo miałam co 2 tygodnie a teraz już raczej co 3.
 
Hej dziewczyny! Mam pytanko do tych Pań co przebywają na zwolnieniu lekarskim. Zastanawiam się nad skorzystaniem z takiego zwolnienia ze względu na różne dolegliwości. Co ile lekarze wystawiają Wam takie zwolnienie?
Hej. U mnie to różnie wypada, bo l4 miałam załatwiane telefonicznie i dopiero ostatnio udało się zgrać z wizytami. Teraz mam na 4tygodnie. Najważniejsze żeby ciągłość była.
 
reklama
Do góry