reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Moja rodzina to się cieszy,bo ciagle mi gadali ze juz czas na drugie tylko sie boja czy organizm wytrzyma i te szpitale..a syn za mną płacze.tesciowa to powiedziala,ze uwierzy jak zobaczy .
 
Ja jeszcze mialam taka sytuacje,ze przez wirus dostalam wypow w pracy,a potem sie dowiedzialam o ciąży i to jeszcze potrojnej na wypowiedzeniu byl stres,a przez dzwiganie plamienia i ciagle gadanie lekarza,ze moze poronie i ciagle jest gadka ze moze dwojka przezyje lub jedno..
 
Ja jeszcze mialam taka sytuacje,ze przez wirus dostalam wypow w pracy,a potem sie dowiedzialam o ciąży i to jeszcze potrojnej na wypowiedzeniu byl stres,a przez dzwiganie plamienia i ciagle gadanie lekarza,ze moze poronie i ciagle jest gadka ze moze dwojka przezyje lub jedno..
Wiem że ciężko pisać ale każda z nas coś przeszła. Kobiety są silne i musisz myśleć że dasz radę. Odganiaj od siebie zle myśli. Twoja sytuacja jest wyjątkowa i bardzo ciężka ale warto walczyć o każdy dzień.
Ostatnio koleżanka mi wysłała taki obrazek na który było napisane. Za rok te sprawy/ problemy które nas teraz męczą nie będą miały znaczenia. Coś w tym stylu. Pomysl że za rok będziecie już w komplecie. Dzieci w przyszłości Ci wynagrodza te cierpienie teraz.
Lekarz może chciał Ci przedstawić realną sytuację i jakie to ryzyko. Mi też tak kilku mowilo i nie mam do nich o to pretensji. Wolę być pozytywnie zaskoczona niż negatywnie.
Też chce mieć dużą rodzinę. Rodzina to jest wsparcie, miłość i sens życia dla mnie.
Trzymam kciuki za Was. Jak byś chciała podzielić się zmartwieniami albo Poprostu napisać to pisz priv.
 
Jakie macie zdanie o częstym robieniu USG? Czy jest to szkodliwe? Będę miała USG w czwartek, a później w poniedziałek i zaczęłam się nad tym zastanawiać.
 
reklama
Do góry