reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
To się nazywa potrójne szczęście 😁 więc nie mam co narzekać na moje większe nudności. Bo mam tylko nudności... bez wymiotow, bez omdleń. 3mam kciuki żeby szybko minęło:) mam nadzieję że nie położą Cię do szpitala i nie będziesz leżeć do końca :)znam osobiście taki przypadek 🙈
Z tego co mi wiadomo to mają w planach teraz szew założyć potem na oddział,a później mam już zostać do porodu.
 
No ja niestety praktycznie nic nie jem,bo wraca spowrotem już mam anemie.Podobno przy wielorakach wymioty sa do końca także pocieszona jestem z synem mialam trochę lżej.
 
Z tego co mi wiadomo to mają w planach teraz szew założyć potem na oddział,a później mam już zostać do porodu.
No właśnie... muszą mieć Cię pod stałą kontrolą. Ja w pierwszej ciąży też się należałam w szpitalu od 28 tyg. Ale z cukrzycą, potem w 36 tyg musiałam iść do szpitala bo miałam hipotrofie płodu i byłam tam do końca, wyszłam już po porodzie.
 
No właśnie... muszą mieć Cię pod stałą kontrolą. Ja w pierwszej ciąży też się należałam w szpitalu od 28 tyg. Ale z cukrzycą, potem w 36 tyg musiałam iść do szpitala bo miałam hipotrofie płodu i byłam tam do końca, wyszłam już po porodzie.
Oj ja z synem bylam z nadciśnieniem dwa razy po 4 dni w 16 i 26 tyg,a później mnie zostawili w 38 tyg,bo tez wymyślili hipotrofie urodzilam w 39 tyg duzego chlopca ;)teraz ma 6 lat i niedlugo mnie przerosnie.
 
Dzien dobry.czytam was od poczatku mojej ciazy mam termin na 13 styczen lecz taka niespodzianka będą trojaczki ;)
Ooo gratulacje. Mamy w rodzinie nieco dalszej trojaczki, akurat 3 dziewczynki w wieku mojej córy, miały być styczniowe, a są z listopada :) Na początku podobno było bardzo ciężko, teraz już super i dziewczyny są rozkoszne. Życzę powodzenia i duuużo zdrówka.
 
reklama
Do góry