reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dzien dobry.czytam was od poczatku mojej ciazy mam termin na 13 styczen lecz taka niespodzianka będą trojaczki ;)
Wow! Gratulacje! [emoji16] A miałybyśmy termin w tym samym dniu [emoji6]
Teraz Ci nie zazdroszczę tych wszystkich dolegliwości, ale później.. Na pewno to będzie piękna, niesamowita przygoda [emoji8]
 
reklama
Ooo gratulacje. Mamy w rodzinie nieco dalszej trojaczki, akurat 3 dziewczynki w wieku mojej córy, miały być styczniowe, a są z listopada :) Na początku podobno było bardzo ciężko, teraz już super i dziewczyny są rozkoszne. Życzę powodzenia i duuużo zdrówka.
Ja sie byc moze dowiem na polowkowych ;)bo nie wiem co kupowac dla kogo narazie kupilam tylko niedrapki i tylko jedna mata 3 w 1 byla w sklepie .
 
reklama
Zalezy ktora rodzina;)maz juz sie przyzwyczaił sam jest z 5 braci i tez chcial miec 3-4dzieci.ale caly czas jest strach o ciaze i czy ja to wytrzymam tyle tych badan mi organizm tez jakos slabo daje rade.
Musisz mieć dużo wsparcia pomocy a wszystko szczęśliwie się skończy 😘. A ile masz lat ja 37 i 3 dzidzia.
 
Do góry