reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Czytałam właśnie o tej bakterii i wszędzie piszą że nie leczona może doprowadzić do wcześniejszego porodu czy poronienia. Przy antybiotykoterapii jest to całkowicie do wyleczenia. Więc ja bym się nie martwiła. Ja miałam infekcje i nie wiem od czego. Dostałam antybiotyk, teraz biorę to raz w tygodniu. Wszystko jest ok. Jeżeli się nakrecasz to nigdzie nie widzisz nic pozytywnego ;) ale pomysł o dzidziusiu, że on nie potrzebuje Twojego stresu i Twoich obaw. Każda z nas się boi o dziecko, ja jestem po 2ch poronieniach przed obecną ciążą. I wiesz czego się boję? Boję się zwykle bo USG, że usłyszę że niestety... Ale staram się o tym nie myśleć, chociaż mam to z tyłu głowy. Mam pozytywne nastawienie, bo wszystko to co się dzieje w około nas, zaczyna się od naszej głowy;) i nie mądrze się tutaj ;) nosek do góry i będzie dobrze :)
Dziękuję za słowa wsparcia, oczywiście że wierzyłam że wszystko ok od ostatniej wizyty do dziś :( dziś znów wyszły nowe wątpliwości. To moja pierwsza ciąża i tez sie boje każdego usg właśnie mimo że nie przeżyłam poronienia to ciągle się boję. Najgorsze ta nieświadomość jak długo chodziłam z tym cholerstwem 😭mam nadzieję że się szybko pozbędę tego.
 
reklama
Bie martw sie bedzie dobrze!
Dziękuję za słowa wsparcia, oczywiście że wierzyłam że wszystko ok od ostatniej wizyty do dziś :( dziś znów wyszły nowe wątpliwości. To moja pierwsza ciąża i tez sie boje każdego usg właśnie mimo że nie przeżyłam poronienia to ciągle się boję. Najgorsze ta nieświadomość jak długo chodziłam z tym cholerstwem [emoji24]mam nadzieję że się szybko pozbędę tego.
 
reklama
Do góry