reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Jezdze do łodzi 100 km ode mnie nie daja mi zdj usg mam tylko jedno z 8 tygodnia zanim mnie przeniesli.o trojakach wiem od 7 tygodnia rozwiązanie góra 33 tydzień czyli koniec listopada.mialam juz prenatalne 30 czerwca jest ok ;)tyle ze mam niedoczynnosc i nadcisnienie bylam juz w szpitalu i bede tam czestym gościem.
 
reklama

Załączniki

  • 20200604_142012.jpg
    20200604_142012.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 123
reklama
Heh łatwo nie jest trzeba dużo leżeć w tym w pakiecie calodniowe wymioty i omdlenia.co rusz szpital i lekarz co tydzień lub dwa.
To się nazywa potrójne szczęście 😁 więc nie mam co narzekać na moje większe nudności. Bo mam tylko nudności... bez wymiotow, bez omdleń. 3mam kciuki żeby szybko minęło:) mam nadzieję że nie położą Cię do szpitala i nie będziesz leżeć do końca :)znam osobiście taki przypadek 🙈
 
Do góry