reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dużo stresu dziś na forum :( najpierw zamartwianie się czy jest zarodek czy serce bije itd a teraz te prenatalne i pappa. Będąc w ciąży z synem i robiąc prenatalne nawet nie pomyślałam, że coś tam może być nie tak. Mniej świadoma byłam i to wyszło na plus.... Ja robię same prenatalne bez pappa. Współczuję dziewczyny przeżyć :( wierzę, że wszystko będzie ok u każdej z nas !
 
Dodam wam że ja cholernego fixa miałam na punkcie wypatrywania u syna cech autyzmu. Czy aby na pewno nie ma (jestem terapeuta). Np jak tylko kręcił się w kółko, to już dostawałam do bani dosłownie. Brak slow.
 
Dodam wam że ja cholernego fixa miałam na punkcie wypatrywania u syna cech autyzmu. Czy aby na pewno nie ma (jestem terapeuta). Np jak tylko kręcił się w kółko, to już dostawałam do bani dosłownie. Brak slow.
Lepiej być nieświadomym pewnych spraw, bo jak jest się w temacie to człowiek dopatruje się wszystkiego
 
dziewczyny, widzę, że się zamartwiacie wynikami, mocno wierzę w to, że to tylko chwilowy kryzys i wszystko będzie dobrze, tak jak dziewczyny pisały często wynik swoją drogą a rzeczywistość okazuje się bardzo dobra.
na pocieszenie powiem, że moja przyjaciółka też przechodziła taki problem jak Wy, wszystkie badania potwierdzały ZD i wiecie co? jej córka, już dzisiaj kilkuletnia jest całkowicie zdrową dziewczynką [emoji4] też pamiętam jak proponowano jej usunięcie ciąży i jak strasznie płakała, a wszystko skończyło się dobrze [emoji4]
 
dziewczyny, widzę, że się zamartwiacie wynikami, mocno wierzę w to, że to tylko chwilowy kryzys i wszystko będzie dobrze, tak jak dziewczyny pisały często wynik swoją drogą a rzeczywistość okazuje się bardzo dobra.
na pocieszenie powiem, że moja przyjaciółka też przechodziła taki problem jak Wy, wszystkie badania potwierdzały ZD i wiecie co? jej córka, już dzisiaj kilkuletnia jest całkowicie zdrową dziewczynką [emoji4] też pamiętam jak proponowano jej usunięcie ciąży i jak strasznie płakała, a wszystko skończyło się dobrze [emoji4]
Podobno znaczna częsc nawet fatalnych wynikow pappa po amino okazuje sie nietrafna. Twoja kolezanka robiła aminopunkcje czy powierzyla sprawe losowi? Dla mnie to nieludzkie komus sugerowac terminacje ciazy bo prawdopodobienstwo jest duze.
 
Podobno znaczna częsc nawet fatalnych wynikow pappa po amino okazuje sie nietrafna. Twoja kolezanka robiła aminopunkcje czy powierzyla sprawe losowi? Dla mnie to nieludzkie komus sugerowac terminacje ciazy bo prawdopodobienstwo jest duze.
z tego co pamiętam to robiła, a potem strasznie tego żałowała, bo stwierdziła, że to i tak by nic nie zmieniło.
 
reklama
Dodam wam że ja cholernego fixa miałam na punkcie wypatrywania u syna cech autyzmu. Czy aby na pewno nie ma (jestem terapeuta). Np jak tylko kręcił się w kółko, to już dostawałam do bani dosłownie. Brak slow.
Ja uważam, że lepiej być trochę przewrażliwionym, niż udawac że nic sie nie dzieje.
Ja mam w rodzinie aspergera i u mojego syna obserowalam dużo cech z tego zaburzenia... 🙈
Oczywiście okazało się, ze zdrowy, mądry chłopak tylko ogromnie emocjonalny 😊
 
Do góry