reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Załączniki

  • 20200701_131804.jpg
    20200701_131804.jpg
    826,1 KB · Wyświetleń: 95
reklama
To js mam lekko wyzsze jedno u drugie. Moge zrobic tylko nifty, bo tylko to ma ofertw dla bliźniąt. Nifty twins. No albo amnio, ale tego nie chce..
 
Dzwonili do mnie z kliniki genetycznej.
Niestety badania jak na ten wiek mam złe. Pani genetyki wypytala o wszystko. Powiedzialam ze nie decyduje się na amino.
Zostałam skierowana na echo serca płodu i mam zastanowić się czy robię testy dna nipty koszt 2000 zl . I jeśli wyjdzie faktycznie ze dziecko ma zespół downa i nie tylko czy decyduje się na rozwiązanie ciąży. Po prostu dostałam histeri. Jadę jutro do najlepszego lekarza w Warszawie na usg zeby jeszcze raz obejrzał dziecko i będziemy robić testy dna. Jak mam się cieszyć ciąża jak co chwilę cos
Tule mocno ❤️ mam nadzieję, że to tylko kupa niepotrzebnego stresu 😘😘
 
Dzwonili do mnie z kliniki genetycznej.
Niestety badania jak na ten wiek mam złe. Pani genetyki wypytala o wszystko. Powiedzialam ze nie decyduje się na amino.
Zostałam skierowana na echo serca płodu i mam zastanowić się czy robię testy dna nipty koszt 2000 zl . I jeśli wyjdzie faktycznie ze dziecko ma zespół downa i nie tylko czy decyduje się na rozwiązanie ciąży. Po prostu dostałam histeri. Jadę jutro do najlepszego lekarza w Warszawie na usg zeby jeszcze raz obejrzał dziecko i będziemy robić testy dna. Jak mam się cieszyć ciąża jak co chwilę cos

Trzymaj się anusia, daj znać jak będziesz po wizycie. Trzymam kciuki ❤

Ja planuje kupić bujaczek elektryczny. Przy pierwszym dziecku sprawdził się bujaczek taki zwykły ręczny ale jak tylko przestawałem bujać to się budził.

Też myślę o takim, kuzynka męża miała i bardzo sobie chwaliła.
 
Dzwonili do mnie z kliniki genetycznej.
Niestety badania jak na ten wiek mam złe. Pani genetyki wypytala o wszystko. Powiedzialam ze nie decyduje się na amino.
Zostałam skierowana na echo serca płodu i mam zastanowić się czy robię testy dna nipty koszt 2000 zl . I jeśli wyjdzie faktycznie ze dziecko ma zespół downa i nie tylko czy decyduje się na rozwiązanie ciąży. Po prostu dostałam histeri. Jadę jutro do najlepszego lekarza w Warszawie na usg zeby jeszcze raz obejrzał dziecko i będziemy robić testy dna. Jak mam się cieszyć ciąża jak co chwilę cos
@anusiaanusia bardzo mi przykro, że wciąż takie słabe wiadomosci, ale trzymam kciuki, żeby jednak wszystko okazało się dobrze [emoji3590] dawaj znać po usg [emoji3590]
 
reklama
Do góry