reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Jaka cisza na forum dzisiaj.. U mnie duchota pomimo że padało.. Dobrze że dzień się już kończy i coraz bliżej poniedziałku.. Ja ciekawa jestem czy któraś z was planuje kupić kosz mojżesza bądź ten jeździć z chicco dla noworodka? Ja myślę nad tym z chicco mam wrażenie że to mega wygodne..
Ja planuje kosz mojżesza ale jeszcze to rozważam bo ponoć to atrakcja na max 4 msc.
 
reklama
No to jak Wy teraz wszystkie pójdziecie na zamknięty to jak ja dołączę za parę dni, to nie nadrobię i w ogóle nie będę w temacie 😢

Moja wizyta ok, plamienie niegroźne, dzieć ma 4,15 cm, serducho bije!

Dziewczyny co Wy z tym nadrabianiem macie? :-) :) Jak wchodzę na forum i jest 40 stron do nadrobienia to nie ma takiej siły co by mnie zmusiła do tego. :tak:

Specjalnie tam podzieliłam tematy, żeby wizyty, usg, prenatalne itp były w osobnym temacie. Żebyśmy wszystkie nie musiały tego szukać między kotkami, remontami i pomysłami na obiad;)
 
Ja planuje kosz mojżesza ale jeszcze to rozważam bo ponoć to atrakcja na max 4 msc.
Ja planuje kupić łóżeczko z opuszczanym bokiem i to będzie jak kosz lub chico (next to me). Ale na 100 kupię sobie ponton który będę używać w ciągu dnia w pokoju dziennym. Koleżanka miała i sobie bardzo chwaliła i jej mała uwielbiała w tym spać.
 
Widze, ze piszecie o.koszach mojzesza. Ja.nie mialam i nie planuje miec. Mialam za to lezaczek bujaczek tiny love, synek spal w.nim w dzien, albo bawil sie zawieszkami, kladlam go tam jak.mialam cos.do.zrobienia, zebg miec go.na.oku. Teraz tez.kupie. Nie wyobrażam sobie bez niego pierwszycg miesiecy.

Druga rzecz, dziewczyny, nie.mialam dzisjan glowy do.dopisywania wizyt. Takze dajcie mi chwilę i jak dojde do.siebie, to wznowimy zapisy. Kalendar z tymi co sa bede.wklejac co rano.

Trzecia rzecz. Dzięki za wszystkie dobre słowa. Moj pierwszy szok minal, chociaz dzis caly dzien mi ciezko. Czekam az maz wróci z pracy, zeby porozmawiac, przytulic sie. Wszystkie bym oddala, zeby dzieci moje byly zdrowe.
 
reklama
Do góry