reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dzwonili do mnie z kliniki genetycznej.
Niestety badania jak na ten wiek mam złe. Pani genetyki wypytala o wszystko. Powiedzialam ze nie decyduje się na amino.
Zostałam skierowana na echo serca płodu i mam zastanowić się czy robię testy dna nipty koszt 2000 zl . I jeśli wyjdzie faktycznie ze dziecko ma zespół downa i nie tylko czy decyduje się na rozwiązanie ciąży. Po prostu dostałam histeri. Jadę jutro do najlepszego lekarza w Warszawie na usg zeby jeszcze raz obejrzał dziecko i będziemy robić testy dna. Jak mam się cieszyć ciąża jak co chwilę cos
 
reklama
Ja planuje kupić bujaczek elektryczny. Przy pierwszym dziecku sprawdził się bujaczek taki zwykły ręczny ale jak tylko przestawałem bujać to się budził.
 
Dzwonili do mnie z kliniki genetycznej.
Niestety badania jak na ten wiek mam złe. Pani genetyki wypytala o wszystko. Powiedzialam ze nie decyduje się na amino.
Zostałam skierowana na echo serca płodu i mam zastanowić się czy robię testy dna nipty koszt 2000 zl . I jeśli wyjdzie faktycznie ze dziecko ma zespół downa i nie tylko czy decyduje się na rozwiązanie ciąży. Po prostu dostałam histeri. Jadę jutro do najlepszego lekarza w Warszawie na usg zeby jeszcze raz obejrzał dziecko i będziemy robić testy dna. Jak mam się cieszyć ciąża jak co chwilę cos
Straszne... i to wyszło przy papa ?
 
Anusia bądź dobrej myśli, jeśli jutro na usg wszystko wyjdzie dobrze nie powinnaś się martwić. Będę o Tobie myślała i trzymam kciuki !!
Dokładnie ja również bede myślami z Toba ! Może patrząc na całą populację to ryzyko duże ale interpretując wyniki na wprost jak rozumiem 1 na 101 kobiet z takimi jak Ty wynikami urodzi chore dziecko a reszta zdrowe...dodatkowo usg było ok więc napewno będzie dobrze
 
reklama
Dzwonili do mnie z kliniki genetycznej.
Niestety badania jak na ten wiek mam złe. Pani genetyki wypytala o wszystko. Powiedzialam ze nie decyduje się na amino.
Zostałam skierowana na echo serca płodu i mam zastanowić się czy robię testy dna nipty koszt 2000 zl . I jeśli wyjdzie faktycznie ze dziecko ma zespół downa i nie tylko czy decyduje się na rozwiązanie ciąży. Po prostu dostałam histeri. Jadę jutro do najlepszego lekarza w Warszawie na usg zeby jeszcze raz obejrzał dziecko i będziemy robić testy dna. Jak mam się cieszyć ciąża jak co chwilę cos
Ja bym najpierw zrobila nifty a pozniej amnio. Bądź dzielna, jaką decyzje podejmiesz taka bedzie najbardziej sluszna.
 
Do góry