reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Czyli potwierdziły to co widać bylo na USG?
Tak. dlatego nie sugerowała bym się wynikiem pappa. Teraz jak jestem w następnej ciąży to jestem pod większą kontrolą chodzę jak nna razie co 4 tyg do położnej i nawet będę widziała lekarza co w uk lekarz w ciąży Cię nie widzi. Tylko przy porodzie jak jest ciężko poród a tak tu robią bardzo bardzo dobrą robotę położne.
 
reklama
Ja jak wciskam link to mnie wyrzuca, czy to nie ma być tak ze Kasia ty nas tam dodajesz?:)
Niestety okazało się , że tylko admin może to zrobić.
Jak widać moderatorki jeszcze nie dostały swoich uprawnień więc wątkiem zamkniętym cieszcie się tak delikatnie, żeby nie okazało się, że coś jeszcze jest nie skończone. Napisałam do adminki, ale jeszcze mi nie odpowiedziała więc piszemy tam tak trochę w ciemno.

Może jeszcze nie wszystkie z listy jesteśmy dodane.
Nic nie wiem w sumie więc musimy czekać na odpowiedź cierpliwie.
 
Tak. dlatego nie sugerowała bym się wynikiem pappa. Teraz jak jestem w następnej ciąży to jestem pod większą kontrolą chodzę jak nna razie co 4 tyg do położnej i nawet będę widziała lekarza co w uk lekarz w ciąży Cię nie widzi. Tylko przy porodzie jak jest ciężko poród a tak tu robią bardzo bardzo dobrą robotę położne.
tak slyszalam, że w UK położone mają dużo więcej zadań i więcej praw są lepiej wyszkolone. Położone w Polsce są trochę zepchniete na dalszy plan choć głównie one robia największa robotę przy porodzie to jednak w przebiegu ciąży nie do końca bym im zaufała raczej stara szkoła
 
Rozumiem, że badanie pappa z krwi było w normie, a w usg były nieprawidłowości? Możesz powiedzieć czy była to trisomia (jedna tych 3) czy coś innego?
To nie była trisomia dlatego myślę że badanie wyszło dobrze. To był zespół Turnera wszystkie możliwe wady związana z tą chorobą .
Nawet porównałam usg przed ostatniej ciąży i teraźniejszej i jest duża różnica.
 
To nie była trisomia dlatego myślę że badanie wyszło dobrze. To był zespół Turnera wszystkie możliwe wady związana z tą chorobą .
Nawet porównałam usg przed ostatniej ciąży i teraźniejszej i jest duża różnica.
Tak właśnie to by miało sens, dzięki bardzo.
Bo pappa z krwi to wskaźnik na tylko 3 trisomie, a jest setki innych wad niestety :( Strasznie Ci współczuję przeżyć, ja właśnie na tym usg bałam się nie ZD tylko np. wytrzewień, bezmózgowia, wodogłowia, braku kończyn itd. dlatego wynik pappa to dla mnie bardzo drugorzędna kwestia ...
 
Lekarz ocenił u mnie ryzyko jako niskie, ale wynikami podzielę się na wątku zamkniętym.

Co do wątku zamkniętego ja mam już dostęp, ale nie wiem czy wszystkie, które się zgłosiły już mają. Zerknijcie tutaj:
A ja nie mogę wejść [emoji17] pisze mi, że nie znaleziono albo nie mam dostępu [emoji17][emoji17] zostańcie tu jeszcze chwilę z nami zanim cała lista będzie przeniesiona [emoji17]
 
reklama
Do góry