reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej dziewczyny, oj znów sporo do nadrobienia😱 dziewczyny nieodpowiedzialna jestem🤦‍♀️ byłam dziś rano na krzywej cukrowej więc nie zażyłam euthyroxu i przyszłam do domu właśnie i już mi słabo było taka byłam gloda więc rzuciłam się na śniadanie i teraz przypomniałam sobie ze nie zażyłam tego euthyroxu 🤦‍♀️🤦‍♀️ a miałam zaraz po wejściu do domu w głowie "pierwsze tabletka" no i nie zażyłam.
Nie martw się. O ile dobrze pamiętam działają kilka dni i w przypadku zapomnienia należy przyjąć następnego dnia normalnie :) sama nie jestem pewna czy zazylam dziś rano bo byłam w amoku 🙈😅
 
reklama
Nie martw się. O ile dobrze pamiętam działają kilka dni i w przypadku zapomnienia należy przyjąć następnego dnia normalnie :) sama nie jestem pewna czy zazylam dziś rano bo byłam w amoku 🙈😅
A mi lekarz mówił że jeśli rano zapomniałam np dawki to trzeba wziąść 2-3 h po posiłku 30 min przed kolejnym
 
Ja wykonuje Pappe tylko dlatego że mam refundowana. Sama zdecydowałabym się na nifty jeśli wyjdzie coś nie tak. Nie chcę dziecka z wadami. Za dużo cierpienia nam i dziecku by to przysporzyło
 
Dziewczyny, test pappa umówiłam na dokładnie 12tyg+5dni . I teraz myślę, czy to nie za późno. Niby w granicach, ale Wy wszystkie robicie go chyba jakoś sporo wcześniej :)
 
'
Mam tak samo jak wy [emoji28] żadnych problemów, chociaż "po"przez chwilę odczuwam skutki skurczów. Ale libido na poziomie żadnym... mimo to czasem korzystam z tego dobrodziejstwa, bo podejrzewam, że mój chłop będzie z tych, co to myślą, że dosięgną i nasze role się już niedługo odwrócą[emoji23]
Mój ma dość duże zapotrzebowanie i raczej nie boi się 'stukania po glowie' [emoji16] kobieta w ciąży musi dbać o swoje zdrowie, ale przecież zdrowie fizyczne i psychiczne przyszłego taty też jest bardzo ważne [emoji16]
 
Dziewczyny, test pappa umówiłam na dokładnie 12tyg+5dni . I teraz myślę, czy to nie za późno. Niby w granicach, ale Wy wszystkie robicie go chyba jakoś sporo wcześniej :)
U mnie będzie 12+3 więc nie dużo wcześniej [emoji4] myślę że masz super termin i sama chyba wolałabym Twój [emoji4]
 
reklama
Do góry