reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej dziewczyny. Ja właśnie wróciłam z synkiem od dentysty. Zaraz zabieram się za sprzątanie i pranie. Wczoraj po USG chciałam kupić w Pepco jakieś ciuszki dla dzidzi ale większość była albo różowa albo typowo dla chłopca. Nie widziałam wogole uniwersalnych u nas 😱
 
reklama
U mnie wiedzą tylko rodzice i wczoraj wkoncu powiedziałam w pracy chodź i tak byłam na opiece ale telefon do firmy to mnie nerwów kosztował a jeszcze musiałam jechać wypisać wniosek na dopłatę do urlopu bo by przepadł jakbym go nie wzięła bo to raz w roku i zaświadczenie zawiozłam jak galareta się trzęsłam. Wy też tak macie że jak musicie jechać do firmy to czujecie się jak złodziej albo przestępca? Ja synkowi powiedzialam ma 3 lata że mama ma dzidzię w brzuchu i wczoraj robię sobie kanapkę a on przychodzi i mówi dzidzia lubi kanapki bardzo lubi haha
oczywiście, że tak się czuje :/
 
Ten Apap to się nadaje ale powiem Wam że po 6 łyżkach wody tej z zupy przynajmniej mam wrażenie że mi się tam wszystko już w środku nie rusza nie mam na nią ochoty ale zjem i dam znać czy pomogło kiedyś słyszałam że sól na łyżeczkę wziasc i zjeść woda popić pomaga ale bym zwymiotowała chyba
Jak ci pomoze ta zupka, to moze kup sobie elektrolity po prostu, to ci beda uzupelniac niedobor sodu :D
 
U mnie wiedzą tylko rodzice i wczoraj wkoncu powiedziałam w pracy chodź i tak byłam na opiece ale telefon do firmy to mnie nerwów kosztował a jeszcze musiałam jechać wypisać wniosek na dopłatę do urlopu bo by przepadł jakbym go nie wzięła bo to raz w roku i zaświadczenie zawiozłam jak galareta się trzęsłam. Wy też tak macie że jak musicie jechać do firmy to czujecie się jak złodziej albo przestępca? Ja synkowi powiedzialam ma 3 lata że mama ma dzidzię w brzuchu i wczoraj robię sobie kanapkę a on przychodzi i mówi dzidzia lubi kanapki bardzo lubi haha
Ja mam te same obawy za każdym razem jak mam nawet telefon z pracy to mam stres żeby go odebrać.
 

Załączniki

  • IMG_20200212_113016_386.jpg
    IMG_20200212_113016_386.jpg
    138,2 KB · Wyświetleń: 45
Hej dziewczyny. Ja właśnie wróciłam z synkiem od dentysty. Zaraz zabieram się za sprzątanie i pranie. Wczoraj po USG chciałam kupić w Pepco jakieś ciuszki dla dzidzi ale większość była albo różowa albo typowo dla chłopca. Nie widziałam wogole uniwersalnych u nas 😱
W pepco chyba rzadko sa uniwersalne
 
Ja znowu prawie 2 tygodnie mialam spokoj z wyniotami, juz myslalam, ze całkiem przeszło, a tu lipa. Wczoraj po pobraniu krwi zjadlam drozdzowke i popilaam kubusiem i ledwie do.domu weszlam i wszystko w kanal. Dzis jeszcze nie zdazylam nic zjesc ijak tez mnie rwalo juz. Bez sensu
 
Hej witam się znów już mi złość przeszła chyba chormony ostatnio puściłam focha żeby nie pisać o złych rzeczach bo inni się stresują ale jestem z Wami od początku i jakoś tęskno więc też chcemy do Was haha
Obudziłam się dziś z takim bólem głowy że tragedia nie wiem jak sobie pomóc wypiłam Apap ale on tak pomaga jak umarłemu kadzidło no tragedia na oczy nie widzę .
Ja mialam tak samo w sobote,tak silna lewostronna migrena,ze myslalam,zeze rozsadzi mi galke oczna.Oczywiscie tak,paracetamol g.pomogl,zimne oklady takze.Trzeba bylo dolezec do 21 i udalo sie po prostu zasnac.Straszne cierpienie.
 
Ja mialam tak samo w sobote,tak silna lewostronna migrena,ze myslalam,zeze rozsadzi mi galke oczna.Oczywiscie tak,paracetamol g.pomogl,zimne oklady takze.Trzeba bylo dolezec do 21 i udalo sie po prostu zasnac.Straszne cierpienie.
Gorzej że muszę dupę ruszyć bo na 14 mam wizytę ale jak nie przejdzie to będę do męża pisać żeby z pracy się zwolnił i mnie zawiózł bo z takim bólem to za kierownicą będę stwarzać zagrożenie na drodze a że jestem kierowcą zawodowym wolę nie ryzykować. A nie wspomnę że jeszcze muszę się doprowadzić do porządku tu i tam ale narazie głowy w dół nie mogę zgiąć sieć nie wiem jak się ogolić mam nadzieję że poleżę i odpusci
 
reklama
Do góry