reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Cześć kobietki ! Miłego dnia dla Was i powodzenia na wizytach ✊❤! Dawajcie koniecznie znać po :*! @asia333podlasie fajnie, że wróciłaś chyba obu nam bujały hormony i nie do końca się zrozumiałyśmy ale dobrze że do nas wróciłaś bo przecież w kłębku zawsze raźniej🥰❤! Laski mam takiego stresa, że to niesamowite , ale dzwonili do nas wczoraj z gabinetu, że T. Może wejść ze mną ale musimy mieć maseczki, spięte włosy jeśli mamy długie i nie wiem co tam jeszcze A i być punktualnie na umówiona godzinę nie wcześniej. Może usłyszymy dziś pierwszy raz bicie serduszka, pierwszy raz chciałam razem więc w poprzednie razy nie słuchałam. Laski dobrze że jesteście, wszystkie co do jednej! 👌✊
 
reklama
No leże z takim na głowie jak się nie ruszam to jeszcze jakoś ale jak chciałam się podnieść to tragedia mi ostatnio zupka chińska pomogła nie wiem może soli brakowało normalnie nie jem tego badziewia a tak mi się zachciało wypiłam ta słona wodę i przeszło teraz zaparzylam może znów pomoze
Kochana A dużo pijesz wody i ogólnie płynów? Ja ostatnio jak miałam bóle glowy czytałam że to od nalej ilsoci spozycia wody w ciągu dnia może być A także po prpdtu od odkladaniaa się wody w organizmie i jakoś wypełniają się przestrzenie w głowie przez puchniecie i dlatego czujemy bardzo duży ucisk i ból... 😬. Ja najbardziej właśnie czuje ból głowy jak za mało wypije i na zmianę pogody ...
 
Kochana A dużo pijesz wody i ogólnie płynów? Ja ostatnio jak miałam bóle glowy czytałam że to od nalej ilsoci spozycia wody w ciągu dnia może być A także po prpdtu od odkladaniaa się wody w organizmie i jakoś wypełniają się przestrzenie w głowie przez puchniecie i dlatego czujemy bardzo duży ucisk i ból... 😬. Ja najbardziej właśnie czuje ból głowy jak za mało wypije i na zmianę pogody ...
Staram się wypijać codziennie przynajmniej półtora l wody więc sporo już w nocy na siku o 4 się obudziłam to ledwo doszłam do kibelka położyłam się jeszcze przysnelam a wstałam to jeszcze gorzej dopiero drugi raz mnie głowa w ciąży boli ale żeby aż tak to powinno być karalne haha
 
To jest Elmo i to jest omlet.
Elmo kce omleta :D
 

Załączniki

  • IMG_20200630_080011.jpg
    IMG_20200630_080011.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 74
No leże z takim na głowie jak się nie ruszam to jeszcze jakoś ale jak chciałam się podnieść to tragedia mi ostatnio zupka chińska pomogła nie wiem może soli brakowało normalnie nie jem tego badziewia a tak mi się zachciało wypiłam ta słona wodę i przeszło teraz zaparzylam może znów pomoze
Dwa latka nie jadłam zupek chińskich a ostatnio w ciągu tygodnia dwa razy 😁
 
U mnie wiedzą tylko rodzice i wczoraj wkoncu powiedziałam w pracy chodź i tak byłam na opiece ale telefon do firmy to mnie nerwów kosztował a jeszcze musiałam jechać wypisać wniosek na dopłatę do urlopu bo by przepadł jakbym go nie wzięła bo to raz w roku i zaświadczenie zawiozłam jak galareta się trzęsłam. Wy też tak macie że jak musicie jechać do firmy to czujecie się jak złodziej albo przestępca? Ja synkowi powiedzialam ma 3 lata że mama ma dzidzię w brzuchu i wczoraj robię sobie kanapkę a on przychodzi i mówi dzidzia lubi kanapki bardzo lubi haha
 
Kochana A dużo pijesz wody i ogólnie płynów? Ja ostatnio jak miałam bóle glowy czytałam że to od nalej ilsoci spozycia wody w ciągu dnia może być A także po prpdtu od odkladaniaa się wody w organizmie i jakoś wypełniają się przestrzenie w głowie przez puchniecie i dlatego czujemy bardzo duży ucisk i ból... 😬. Ja najbardziej właśnie czuje ból głowy jak za mało wypije i na zmianę pogody ...
No ja teraz właśnie cisne się żeby więcej wody pić bo zauważylam, że troszkę puchne i też już mnie głowa ćmi. Ta ciaza nieco łaskawa z bolami głowy bo ogólnie cierpię na migreny więc boje sie jak coś mnie pobolewa bo nie funkcjonuje jak mnie łapie już tak totalnie.
Brak apetytu ale mdłości mam okropne jak coś w siebie nie wepchne :/
 
reklama
Do góry