reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
A ja jak do tej pory uwielbiałam pizzę często robiłam swoją tak samo jak piekłam swój chleb na zakwasie tak w ciąży w ogóle nie mam ochoty ani na jedno ani na drugie🙄
 
Ja dzisiaj w końcu się wyspalam, a partner od wczoraj robił basen. Dzisiaj już jako pierwsza go wypróbowałam i dawno nie byłam tak zadowolona 😂 Zdecydowaliśmy się na basen na ogródku bo ze względu na sytuacje nie chcemy się raczej ruszać gdzieś dalej, chociaż pewnie nie raz wyskoczymy nad jezioro 🤔
 
Osoby z min. 50 postami piszące regularnie - głosów 22 - odejmuję głosy:
Fado123 - nie widzę, żeby udzielała sie u nas
Podsumowując 21 głosów

Przyjmowana jest każda chętna z dwutygodniowym okresem próbnym
- 25 głosów - odejmuję głosy:
gruszka1007 - 8 postów u nas i w ogóle na forum, ostatni tydzień temu, ale online wczoraj
Podsumowując 24 głosy


Czyli podsumowując patrzymy co kto robił u nas przez ostatnie dwa tyg na forum publicznym i decydujemy czy dołączy do prywatnego. Myślę, że o tym będziemy dyskutować na forum zamkniętym czy przyjmujemy osobę czy nie, jeśli oczywiście pojawią się nowe twarze.

Jak będę po obiedzie to napiszę do administracji z prośbą.

Przedyskutujcie kto ma zostać moderatorem - typujemy dwie osoby. Może ktoś sam się zgłosi?

Jeśli ktoś chce dodać jakiś komentarz co do sprawy forum prywatnego to niech to zrobi dzisiaj.
Dobra robota!
Swój głos oddaje na ciebie i M@lly
 
Ja dzisiaj w końcu się wyspalam, a partner od wczoraj robił basen. Dzisiaj już jako pierwsza go wypróbowałam i dawno nie byłam tak zadowolona 😂 Zdecydowaliśmy się na basen na ogródku bo ze względu na sytuacje nie chcemy się raczej ruszać gdzieś dalej, chociaż pewnie nie raz wyskoczymy nad jezioro 🤔
Kurde, musze mojego zmotywować, zeby trz w końcu basen wystawił. Taki ukrop jest, ze az marzę o tskirj kapieli...
 
Kurde, musze mojego zmotywować, zeby trz w końcu basen wystawił. Taki ukrop jest, ze az marzę o tskirj kapieli...

My wczoraj pojechaliśmy po basen, bo ostatnio marudziłam, że mi brakuje. Mój się zlitował, kupił, postawił i sam jest zadowolony bo mówi, że wieczorem wskoczy do wody jak już nie będzie słońca, a wtedy jak dla mnie woda najlepsza bo ciepła a i słońca nie praży 😂 Teraz grilla rozpala wiec już szykuje jakieś mięsko i moje bułeczki czosnkowe ❤️
 
A witam, dziękuję :) przedstawię sie.. Nazywam się Angela, jestem z Katowic :) Mam 27 lat. Aktualnie jestem w 11 tc z terminem na 16.01. 4 dni temu zobaczyłam 5 cm dzidzię więc odetchnęłam w koncu z ulgą :-D bo prawie przez 2 tygodnie dramatyzowałam z powodu ustąpienia objawów :rolleyes2:
Witamy kolejną ślązaczkę 😃
 
reklama
Do góry