reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Jak tam wasze brzuszki? U mnie już widać nie da się ukryć chyba że bym coś szerokiego ubrała.
U mnoe jeszcze spokojnie do ukrycia. Nawet jak założę cos bardziej przylegajacego, to ciezko okreslic, ze to ciazowyr. Juz kilka tygodni wcześniej mialam wiekszy, ake to byla po prostuprostu ofkladajaca sie woda :)
 
U nas nad ranem kolo 4 przeszła burza. Grzmialo, blyski i zlalo porządnie. Teraz znów grzeje i zapowiada sie kolejny upalny dzien
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja się zbieram do pracy u nas przez ostatnie 4 dni było po 30 stopni typowe polskie lato ❤ jeździłam na rowerze i wracałam padnięta dziś ma być trochę chłodniej będzie się jechało przyjemniej.
Zapomniałam wam napisać że baby ma taką samą datę wyznaczoną urodzenia co mój średni syn czyli 7.01❤

Życzę miłego dnia dziewczyny i dobrego samopoczucia .
 
Do góry