reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Przypominam o głosowaniu, bo dzisiaj kończymy. ;)
 
Przypominam o głosowaniu, bo dzisiaj kończymy. ;)
Gdzie można zagłosować :)!?
 
Tak,10 lat temu zaczynalam od dawki 25.
Nie umiem tego gowno wyrownac.Ciagle jest zmieniana dawka,raz wiecej,raz mniej.Raz popadam w niedoczynnosc,raz w nadczynnosc.
Tarczyca jest juz bardzo zniszczona toczacym sie stanem zapalnym.
Kiedys mialam przeciwciala kolo 200,taka ginekolozka uchodzca w turbanie karmila mnie jodkiem potasu...przeciwciala spadaly pieknie.
Potem poszlam do endokrynologa i zostalam zjebana,jak moglam jesc jodek...przeciez.jego podaje sie wylacznie ciezarnym.
Niby mam przeciwskazany jod....a co z jodem dla dziecka ? ma isc do tesko i sobie kupic worek jodowanej bochenskiej?dosc juz mam :(
Oj to rzeczywiście masz przejścia. Ja też leczę się - Hashimoto, ale bez większych wahań. Ja przyjmowalam Jodid w 1 ciąży, a teraz w ogóle jest niedostępny w aptekach w mojej okolicy i lekarz kazal przyjmowac Prenatal Uno. A Ty przyjmujesz jodid?
 
Dzięki dziewczyny! Naprawdę od poniedziałku miałam sporo czasu żeby się z tym stopniowo oswoić, także jest już lepiej...myślę że wylałam wczoraj morze łez (wcześniej jeszcze żyłam nadzieją) i to już trochę pomoglo... Całe szczęście mam synka, dzięki któremu się trzymam i jest mi dużo łatwiej to znieść... Naprawdę nie wyobrażam sobie co czułyście w pierwszych ciążach przy poronieniach... Odstawiłam dzisiaj duphaston, plamienia zmieniły już kolor z brązowego na czerwony, także mam nadzieję że się rozkręci i szybko pójdzie... Jeszcze raz życzę Wam powodzenia i trzymam kciuki za wszystkie :-) przepraszam że napisałam tu te źle wieści, pewnie niepotrzebnie Was zestresowałam, ale chciałam się pożegnać... W końcu sporo czasu tu spędziłam :-) powodzenia :-)
Bardzo mi przykro. Trzymaj się
 
Gdzie można zagłosować :)!?


jeśli nie widać linku to pewnie jesteś w aplikacji i polecam głosowanie przez przeglądarkę.
Oddajemy 2 głosy
 
reklama
niestety ja jestem w szpitalu, prawdopodobnie mam atak kolki nerkowej [emoji24] jeszcze czekam na potwierdzenie pod kroplówką
Ginekolog z telekonsultacji kazał mi natychmiast jechać na izbę przyjęć i bardzo dobrze zrobiłam, bo ból był nie do zniesienia...
mam tylko nadzieję, że mnie nie zostawią na noc w szpitalu
Miałam już dwa razy ... ból jest niedopisania ... 2 razy karetka i kroplówki na dwie ręce równocześnie ... brałam taki suplement i pomagał bardzo rovatineks się nazywa ale W ciąży nie wolno odrazu ustaliłam to na 1 wizycie... współczuje bardzo choć wiem ze mnie Pewnie tez to czeka Za miesiąc niże dwa ...
 
Do góry