reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny przepraszam że nie odzywałam się od poniedziałku, ale nie byłam w stanie wejść na to forum.... Czekałam aż do wczoraj z nadzieją, że plamienia ustąpią, ale niestety, wczorajszy wynik bety (spadła o 1 tysiąc) i dzisiejsze USG rozwiało wszelkie wątpliwości... z drugiej strony już chyba wolę taka smutna prawdę nic tę niepewność... Ten tydzień był okropny, bałam się nawet do WC chodzić... Rozwój dzieciątka zatrzymał się na wczesnym etapie, najprawdopodobniej jakiś błąd genetyczny był... No i to był 10 tydzień. Już się oswoiłam z tą myślą, w sumie to od poniedziałku miałam źle przeczucia (o ile można się z nią oswoić). Czekam aż zacznie się krwawienie, jedyne na czym mi teraz zależy to żeby samo się wszystko oczyściło w domu, abym nie musiała mieć łyżeczkowania... Życzę Wam wszystkim nudnej, spokojnej ciąży i szczęśliwych porodów :-) miło było Was poznać :-)
Bardzo mi przykro :-( Z całego serducha życzę Ci spotkało Cię dla równowagi w najblizszym dużo dobrego.
 
reklama
Jakos chorobowo tu. Moja lekarka dzwonila ze mam natychmiast przyjsc po kolejny antybiotyk bo moje siuski nadal z bakteriami ale mniej niz bylo. Chodz tyle
Ale z posiewu Ci te bakterie wyszły czy z ogólnego badania? Dziwne że daje Ci kolejny antybiotyk jeśli nie masz objawów zakażenia? Czy masz problem z oddawaniem moczu?
 
Dzięki dziewczyny! Naprawdę od poniedziałku miałam sporo czasu żeby się z tym stopniowo oswoić, także jest już lepiej...myślę że wylałam wczoraj morze łez (wcześniej jeszcze żyłam nadzieją) i to już trochę pomoglo... Całe szczęście mam synka, dzięki któremu się trzymam i jest mi dużo łatwiej to znieść... Naprawdę nie wyobrażam sobie co czułyście w pierwszych ciążach przy poronieniach... Odstawiłam dzisiaj duphaston, plamienia zmieniły już kolor z brązowego na czerwony, także mam nadzieję że się rozkręci i szybko pójdzie... Jeszcze raz życzę Wam powodzenia i trzymam kciuki za wszystkie :-) przepraszam że napisałam tu te źle wieści, pewnie niepotrzebnie Was zestresowałam, ale chciałam się pożegnać... W końcu sporo czasu tu spędziłam :-) powodzenia :-)

Kochana tak bardzo mi przykro!!! To są takie chwile, ktorw nie powinny się przydarzać żadnej pragnącej dziecka kobiecie 😔 Cieszę się, że masz juz w domu dziecko na które możesz przelać całą swoją miłość 💛 powiedział lekarz w którym momencie maleństwo się zatrzymało - jak duże było? 😔
 
Ale z posiewu Ci te bakterie wyszły czy z ogólnego badania? Dziwne że daje Ci kolejny antybiotyk jeśli nie masz objawów zakażenia? Czy masz problem z oddawaniem moczu?
Mi w ogólnym wyszły bakterie dość liczne ale lekarz nie dał antybiotyku tylko leki na bazie żurawiny pietruszki i pokrzywy. Do tego biorę probiotyk lacibios femina i po kilku dniach zrobiłam posiew i żadnych bakterii nie wyhodowali. Wydaje mi się że antybiotyk to ostateczność i jak nie ma objawów typowego zakażenia układu moczowego to miałabym wątpliwości czy wziąć kolejny antybiotyk ale tylko moje zdanie...
 
W każdej przychodni/punkcie pobrań pisze że tylko w zaawansowanej ciąży poza kolejnością
No nie zgodze sie.W ogolnopolskiej sieci laboratoriow Diagnostyka-jest naklejka na drzwiach wejsciowych-kobiety w ciazy poza kolejnoscia.Nie jest bynajmniej napisane "od 20 tc bez kolejki"
Jak chcecie,to stojcie w kolejkach
Ja skwapliwie korzystam ze swojego prawa w tym zakresie i absolutnie nie plaszcze sie przed podstarzalymi kobietami w beretach z antenka.
 
Kochana tak bardzo mi przykro!!! To są takie chwile, ktorw nie powinny się przydarzać żadnej pragnącej dziecka kobiecie 😔 Cieszę się, że masz juz w domu dziecko na które możesz przelać całą swoją miłość 💛 powiedział lekarz w którym momencie maleństwo się zatrzymało - jak duże było? 😔
Właściwie to już na samym początku, na pierwszej wizycie była kropka wielkości 2,5 mm, a dzisiaj nie było widać nic oprócz ciałka żółtego i pęcherza...
 
Ale z posiewu Ci te bakterie wyszły czy z ogólnego badania? Dziwne że daje Ci kolejny antybiotyk jeśli nie masz objawów zakażenia? Czy masz problem z oddawaniem moczu?
Ogolnie badanie I probka do szpitala. Ogolnie nie umieram z bolu ale czuje. Mi powiedziala lekarz tyle ze te bakterie sa upierdliwe I jak ich sie porzadnie nie wytlucze to beda wracac co rusz szczegolnie w ciazy.
 
A ja właśnie ostatnio widziałam post na FB na grupie "porady prawne" i padło pytanie o wyjazd w czasie L4 ciążowego. No i padły odpowiedzi, że L4 nie jest na ciąże, tylko na dolegliwości współistniejące i że można wyjść na spacer, na zakupy, do apteki. Żadne wakacje, wyjścia towarzyskie nie wchodzą w grę. I właśnie ciekawa jestem jak to w końcu jest.

Szczerze każdy mówi i tak robi że jeśli masz dwójkę czyli chodzone to możesz nawet na wakacje jechać. Bo to oznacza że masz mieć ruch i odpoczywać na świeżym powietrzu a nie leżeć plackiem.
Teraz i tak kontroli nie robią :).

Dokładnie też mam taki plan ale mam obawy co do wystawiania brzuszka na slońce. Czytałam że niby można ale nie wiem. Szukam jednoczęściowego stroju ale nie moge zalezc nic niekawego.

Sprawdź Decathlon kiedyś mieli super .

Dziewczyny mam pytanko. Głównie Kraków. A mianowicie, kojarzycie, czy jakieś punkty Diagnostyki są otwarte w soboty? Według ich strony tak, ale kiedy przechodzę do sklepu online, aby wykupić konkretne badanie to wyskakuje mi, że wszystkie placówki tylko od pon-pt. Może akurat któraś korzystała w weekend i się orientuje?

Sprawdź galla lub zyczkowskiego
 
reklama
Hej dziewczynki a ja wam dziś osłodze wieczór bo właśnie wyjęłam z lodówki mój sernik na zimno z malinami 😋 pyszota
Proszę się częstować
IMG_20200626_192308.jpg
IMG_20200626_192308.jpg 😁
 
Do góry