reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Powiedzcie mi moje drogie, czy jest tu kobitka która ma problem z nawracającą grzybicą? Nie mam pieczeń ani boli tylko te uplawy nieznośne, jestem już po antybiotyku i znowu wróciła jakiś czas temu... Lekarz pobrał wymaz i powiedział że to od luteiny i nic mi nie przepisał.. Jutro do niego zadzwonię, a czytam że dużo kobiet boryka się z tym całą ciążę...jak sobie z tym radzić i jakie jest ryzyko że zaszkodzi to dziecku? 🙄🙄
Skoro twierdzi, ze od luteiny, to moze niech ci zmieni na doustna? Zawsze to obejdzie sie bez gmerania w newralgicznym miejscu.
Ze swojej strony jeszcze tylko na czeste infekcje mige polecić spanie bez bielizny, nie używanie wkladek, a jak wyplywa duzo, to po prostu czesciec zmieniać majty. I lepiej jakieś luzniejsze i spodnie tez, zeby byl tam jakis przewiew i majty tylko bawełniane. Może to banały, ale mogą pomóc.
 
reklama
Powiedzcie mi moje drogie, czy jest tu kobitka która ma problem z nawracającą grzybicą? Nie mam pieczeń ani boli tylko te uplawy nieznośne, jestem już po antybiotyku i znowu wróciła jakiś czas temu... Lekarz pobrał wymaz i powiedział że to od luteiny i nic mi nie przepisał.. Jutro do niego zadzwonię, a czytam że dużo kobiet boryka się z tym całą ciążę...jak sobie z tym radzić i jakie jest ryzyko że zaszkodzi to dziecku? 🙄🙄
Może porozmawiaj z ginem nad zmianą luteiny z dawcipnej na podjęzykową? I może problem minie?
 
Będziesz ubierac jednakowo? Ja od początku mówiłam, ze jak będzie ta sama plec, to absolutnie nikt ma nie kupować identycznych ubranek 😅

W 13 tc okreslil mi na 80%, ze syn

Rozumiem :) tez juz czekam na to zamknięte forum :)

dokładnie to samo powiedziałam! Kupiłam takie mini spodenki ale takie neutralne i dla chłopca i dla dziewczynki i wszyscy do mnie a gdzie drugie takie same ? A kto powiedział ze maja być ubrane identycznie? Wystarczy ze będą identyczne nie musza chodzić ubrane identycznie 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny, ja po wczorajszym dniu jestem dzisiaj totalnie rozbita. Nie umiem znaleźć sobie miejscach, ciągle mam czarne scenariusze w glowie. Rano włączyłam sobie detektor tętna i go nie znalazłam 😭 próbowałam po południu i wieczorem i nic. Co za beznadziejny dzień 😔😔. Cały dzień chodzę wściekła i ryczeć mi się chce.

Ale gratuluję dzisiejszych wizyt. Podnoszą na duchu ♥️
 
dokładnie to samo powiedziałam! Kupiłam takie mini spodenki ale takie neutralne i dla chłopca i dla dziewczynki i wszyscy do mnie a gdzie drugie takie same ? A kto powiedział ze maja być ubrane identycznie? Wystarczy ze będą identyczne nie musza chodzić ubrane identycznie 🤷🏼‍♀️
O widzisz, to mamy takie samo podejście. Dla mnie osobiście ubieranie identycznie to jakies nieporozumienie. Przecież to dwie odrębne osoby, a nie jedna w dwóch cialach. I tak sobie gdybalam, ze nawet jakies kombinezony grube czy cis, to sie bede starala, zeby chociaż kolorem sie różniły. Na szczęście caly czas liczę, ze dzuewczynce nie wyrosną jajeczka i nie bede miec tego problemu 😅
 
Skoro twierdzi, ze od luteiny, to moze niech ci zmieni na doustna? Zawsze to obejdzie sie bez gmerania w newralgicznym miejscu.
Ze swojej strony jeszcze tylko na czeste infekcje mige polecić spanie bez bielizny, nie używanie wkladek, a jak wyplywa duzo, to po prostu czesciec zmieniać majty. I lepiej jakieś luzniejsze i spodnie tez, zeby byl tam jakis przewiew i majty tylko bawełniane. Może to banały, ale mogą pomóc.
Dokładnie, a ja jeszcze polecam od siebie podmywanie Tantum rosa. Mnie jak tylko coś swedzi to rozpuszczam saszetkę w wodzie i przechodzi. Przed ciążą jak miewałam infekcje to też smarowalam clotrimazolum, nie wiem jak w ciąży czy mozna.
 
U mnie płeć musi być ta sama ale przynajmniej jeśli lekarz na prenatalnych stwierdzi ze jedno z dzieci jest na 100% określonej płci to drugie tez musi być tej samej :p mam większe szanse ze będę szybciej znajc płeć jeśli chociaż jedno będzie chciało współpracować ✊🏻✊🏻
 
dziewczyny pamiętacie jak Wam pisałam, że studentki z dołu zrobiły imprezę kilka dni temu? dzisiaj mam powtórkę z rozrywki, trochę w cichszej wersji niż ostatnio, no ale ile można.... [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] ja już nie mam siły do nich...
 
reklama
Dokładnie, a ja jeszcze polecam od siebie podmywanie Tantum rosa. Mnie jak tylko coś swedzi to rozpuszczam saszetkę w wodzie i przechodzi. Przed ciążą jak miewałam infekcje to też smarowalam clotrimazolum, nie wiem jak w ciąży czy mozna.
Można i faktycznie mozna spróbować,na pewno nie zaszkodzi
 
Do góry