reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

no właśnie ja też myślałam że z moim Bartusiem coś nie tak, bo wierci się w nocy i wierci, a to siada a to podnosi sam łepek, ale jak widzę to normalka, tak swoją drogą ciekawe kiedy im to minie?
 
reklama
Tymuś wprawdzie nie siada, ale wierci się bardzo i uderza o szczebelki:tak:Czasem też jak zaczyna płakać w nocy i do niego idę, to stoi w łóżeczku. Chyba taki przywilej wieku naszych maluszków:-) W związku z tym możemy oszczędzać na poduszkach dla dzieciaczków:tak:
 
U nas też w nocy owsiki małemu dokuczają,oby sobie poszły jak najprędzej.Antos wykąpany,najedzony teraz śpi,pranko powieszone,chałupka ogarnięta,łóżeczko pościelone i czekam na Z bo zaraz z pracy wróci.No i dodam że wszystko to oczywiście krasnoludki zrobiły.Ja zaraz lecę pazurki malować bo jutro do teściowej w odwiedziny ruszamy.

Kacha ogromne gratulację z powodu fasoleczki,ściskam Was i podziwiam Cię kobieto bo 3 to wyzwanie ale ty silna babka jesteś to radę dasz.A co byś chciała chłopca czy dziewuszkę?
 
Witam wieczorkiem

Ale tu pustki:szok:
A my cały dzien w domu spędziliśmy i jestem zła na M bo cały dzien w internecie siedział i sledził Hołowczyca na dakarze

Zuzia już spi, ja cały czas opuchnięta chodzę , ale żyje;-)

Wszystkim dzieciom którzy dzisiaj obchodzą swoje 1 urodzinki życzę dużo zdrówka i uśmiechu
 
Witam

Ale chlapa się robi na dworze.
Ogólnie ogarnięte mam, obiad od wczoraj więc nudzić się bedziemy

Wszystkiego Najlepszego dla Michałka i Amelki z okazji 1 urodzin.
 
My tez sie dzis nudzimy bo wszystko wczoraj zrobiłam :tak: WSZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO DLA MICHAŁKA I AMELKI Z OKAZJI ICH PIERWSZYCH URODZINEK:-). Jutro wybieram sie do fryzjera i na pogaduchy, ciekawe czy mój M bedzie grzeczny i tym razem czegos nie odwali:-p, moze po mojej reprymendzie zrozumiał swoją głupote. Pozdrawiam
 
reklama
Witam, mój maluch tez nocek od dawna spokojnie nie przesypia ale staram się reagować za nim całkiem się obudzi i w łóżeczku zacznie harcować:-) to z regóły wystarczy dac mu pić i zaraz buch na boczek i śpi dalej, tez tęsknie do przespanych nocek i podobno po roczku to szczęscie może nastąpić, zobaczymy:)))
Chyba za duzo wrażeń otacza nasze maluchy a one juz kumate i przeżywaja wszytko!!! pamietam jak mi przyjaciółka opowiadała jak jej 2 letnia córeczka przez tydzień czasu budziłą się w nocy żeby jej biedronke pokazać bo pierwszy razzobaczyła na żywo w ogrodzie a nie na obrazku i tak przezywała:szok::-D:-D

Najlepsze życzenia dla Amelki i Michasia, wielkie buziole dla Was!!!!!

Bećka gratulacje zeboli tych obecnych i idących:-)
 
Do góry