reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

[B
jejuniu ale Wy swoje dzieci długo przetrzymujecie, ja tam jestem konsekwentna i nie ważne czy swieto , czy sylwestrer czy cokolwiek, godzina 19, 19.30 i Amela śpi i nie ma że boli :-)

U nas tak samo:) Tymcio poszedł spać standardowo ok.19:30:-)Zresztą on jest tak już przyzwyczajony i bardzo zmęczony o tej godzinie


Wszystkiego najlepszego dla Oliwierka, dużo zdrówka i cierpliwości dla lekarzy:-)!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wszystkiego dobrego w 2011 roku, niech przyniesie same radości i tylko miłe niespodzianki:-)

Katia niech Ci szybko ten paluch wyzdroweje:tak:

rox madralo Ty zwsze do przodu ale kciukasy trzymam;-)

Tysiołek u nas tez stałe godziny spania bez wzgledu na święta;-)

Sylwia STO LAT DLA OLIWIERKA!!!!!!:-):-):-)
 
Hejka!
Mały śpi więc ja na bb tradycyjnie zresztą.
Wczoraj mały znów przespał nockę ładnie tzn. budził się ale napił się wody i lulał dalej,jak zjadł przed snem kaszkę i usnął o 21 tak dopiero o 7 dałam mu znowu.I mamy sukces wykorzystując to że Antos jest taki wygłodniały stwierdziłam że spróbuję(poraz kolejny ) dać mu mleko z kaszką butlą i okazało się że wypił 100ml szok!! Wiem że dla Was to nic nadzwyczajnego ale u nas to nowość bo do tej pory mój brzdąc nie tolerował mleka z butli.


bećka84 przepis na spaghetti dodam na odpowiednim wątku
Katia ,Malwina szybkiego powrotu do zdrowia życze
Sywia100 Wszystkiego najlepszego dla Oliwierka STO LAT!
 
A ja dzisiaj byłam na zabiegu wyrywania korzenia i siedziałam na fotelu około godzinę!!!!Taki ząb był upierdliwy a ja teraz umieram bo znieczulenie schodzi i opuchlizna jest a do tego pozszywane dziąsło bo musieli mocno nacinać.

no to witam w klubie ja dziś po wyrwaniu ósemki z nacięciem dziąsła i przepoławianiu zęba na pół bo nie chciał wyleź i też umieram ! najgorzej że śliny przełknąć nie mogę tak mnie boli gardło tylko ono mi tak dokucza :/ no i szczęka obolała ale jak nie gadam to nie boli ;)


Sylwia naj naj naj dla Olisia dużo zdrówka dla niego :)
 
Witam! u nas tez pory spania stałe czyli o 21. Moja J bardzo rozpieszczona jak szewski bicz! oczywiscie przez Tatusia. Beczy zeby ją brzc na rece, raczej udaje ze beczy, nawet tupie nogami! :szok: , syn miał taka histerie jak miał 2 latka a nie teraz.WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA OLIWIERKA:-)
 
witam się to wy konsekwentne jesteście z tym spaniem:-)
ja pozwoliłam małemu w sylwestra zaszaleć ale teraz to codziennie 20-21 i śpi wiec jakoś zle na niego ta jedna noc nie wpłynęła na szczęście.
Zresztą u nas było tak że baliśmy się że fajerwerki go obudzą i się biedny wystraszy bo niestety mieszkamy w takim miejscu że zawsze jest głośno w sylwestra.

Edyta-mój to jest mistrzem w wymuszaniu na ręce i nie tylko tupie krzyczy i robi tą swoją minke żebyśmy tylko zrobili jak on chce.ach te małe cwania:-Dki
 
reklama
A u nas M nauczył Z na rączki brać. Taki szczęśliwy jak Zuzia się do niego przytula. A ta paluszkiem pokazuje gdzie ma z nią iść i mówi "Cio to " I tak wkółko. Ulubioną jej rzeczą to bombki na choince:)

A wiecie jaki był szcześliwy jak Zuzi udało się 2 razy powiedzieć tatuś
Rosnie córunia tatusia:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry