reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
witam

edyta7709 mój Michaś też ma takie chimerki ma, jak coś nie na jego to wielki ryk, i tupie nogami, a najgorzej to jak mu pogrożę palcem jak coś broi, to wtedy taki ryk że głowa boli:-):-)

co do spania, to mały idzie spać miedzy 20 a 21,
a wczoraj pojechaliśmy z mężem o 18 na zakupy po wszystko co na roczek potrzebujemy, i mały został z moimi rodzicami, wracamy o 21.30 a mały nie jeszcze nie spał, podrywał dziewczyny :-D do mojego brata przyjechał kolega z swoja dziewczyną, i dziewczyna mojego brata i te 2 tak go bawiły :-D:-D:-Dchyba się wprawiały :-D:-D poszedł spać po 22 dopiero a dziś 7.00 pobudka :-)
 
witam

A ja dzisiaj rano wstawał z całą buzią opuchniętą aż pod oko i czekam do 12 na moją stomatolog

Masakra jakaś

A do tego Zuzka ma straszny zielony katar, a M przeziębiony na Maksa.

Pięknie nam się zaczął nowy roczek
 
Malwina z takim katarkiem to juz chyba doktora trzeba odwiedzic.

u nas w czoraj w ciagu dnia tylko jedna drzemka byla, ja o 19 juz padnięta byłam a dziecie szalało do 22;-) ona mnie wykonczy;-)
 
Witam
mam pytanko powiedzcie mi czy wasze maluchy też strasznie się kręcą w nocy?Bo mój to przechodzi sam siebie mi sie wydaje że on poprostu przeżywa cały dzień bo głodny to napewno nie jest chyba że nad ranem i nie płaczę tylko kisi sie w tym łóżeczku a ja muszę kilka razy w nocy wstawać go przykrywać bo się rozkopuje.
 
hihihi moja J to sie wierci w nocy jak by miala owsiki w d... , luzeczko za małe bo sie obija o szczebelki :-D to chyba normalne ze sie tak wierca w nocy.
 
hehehe moja tez sie kreci jakmały owsik ! siada przez sen i potem wkłada smoka do buzi i buuuuuuuch nie patrzy gdzie tylko w locie zasypia i pada gdzie popadnie - nawet sie nie budzi jak zaryje o szczebelki :-D czasem mam z niej ubaw :-D tylko szkoda ze ja tez sie podczas tych akrobacji budze :-)
 
reklama
Do góry